Pitanje za Džija:Ko vodi portal i forum?

Babaa

Dajem banove
Dvoumio sam se dali da napravim novu temu il ne,.Nemojte mi zamjerit.

Ko vodi portal i forum?Samo Dži ili još netko s tobom?
Mislim,nije valjda da ti sve uređuješ,popravljaš sve probleme,stavljaš nove stvari itd.Šta kad te nema,ko onda to radi?

Dzi

Administrator
Ovako
=> Portal:
Donedavna sam sve posve sam vodio. Zadnjih mjesec dana imam malu pomoć u djelu novosti i online igre. Sto se tice online igra tu je 80% moj rad, novosti 80%, softver 100%.
Uglavnom sada pokusavam da novosti i online igre drugi vode da ja mogu se brinuti za softver i razvoj portala

=>Forum:
Pa ja sam ga sastavio, te zajedno sa ostalim moderatorima motrim.

Kad me nema ljudi i dalje mogu dodavati novosti i online igre. To mogu i bez moje prisutnosti raditi. A kad sam na godisnjem onda softver stoji.

Aco29

Moderator
Staff member
i jos jedno pitanje dali je u redu sve sa satom na forumu jeli meni pokazuje vrijeme za jedan sat unaprijed dali je do mojih podesenja ili ...

Dzi

Administrator
da to sam i ja primjetil al nisam htio provjeravat... cini mi se da kada nisi registriran da pokazuje jedan sat unaprijed a kad si registriran da pokazuje dobro vrijeme (barem meni jel imam namjesteno u osobnim postavkama GTM+1). Svakako provjeri u osobnim postavkama u svojem profilu na forumu koje vrijeme si izabrao a ja budem provjerio da li je vrijeme na serveru krivo namjesteno

Aco29

Moderator
Staff member
podeseno mi je na GTM+1 i kod mene je i kad sam registriran pokazuje vrijeme za jedan sat unaprijed recimo napisem post u 23:07 a pokazuje mi da je 00:07

Aco29

Moderator
Staff member
ovako podesenje mi pise ovako GMT +1:00 hour zagreb sarajevo brussel madrid paris ali mi i dalje sat pokazuje unaprijed

Dzi

Administrator
hm.. bas sam mislio da je sad ok... pogledo sam u svim preglednicima meni ok prikazuje i kad nisam regan i kad jesam... budem sutra pogledo sa necijeg tudeg kompa

Aco29

Moderator
Staff member
e sad cu se odjaviti pa ponovo prijaviti da vidim nisam gledao kad sam odjavljen

Aco29

Moderator
Staff member
Hm zanimljivo kad sam odjavljen pokazuje mi da je vrijeme ok ali kad sam regan onda jedan sat unaprijed

Dzi

Administrator
e to je zato sto imas sad tamo pdoeseno GMT+1.. .ako sad to vratis samo na GTM bit ce ti dobro

mada prema logici bi onda i ono prije trebalo biti dobro :)

Aco29

Moderator
Staff member
Vremenska Zona je GMT +2. Trenutno je 00:45 sati a ovako mi pise na dnu stranice bez ozira na podesenja u profilu ajd probacu staviti na samo GTM

Aco29

Moderator
Staff member
E uredu je Dzi stavio sam samo na GTM i okej je pokazuje dobro izvini ak sam bio dosadan ebiga to mi vec stoji vec duze vrijeme pa me zanimalo do cega je

Dzi

Administrator
ma nema problema... glavno da se problem rijesi... ma i ja sam to primjetio sam kaj znas ono uz sto drugih briga na to zaboravis

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Download.hr 4
Igre bez granica 106
Download.hr 6
Hardver 5
Download.hr 1