pitanjce za adm. and mod......

BOKI

.........
tink sam otvoriti temu o tuns za mobitele i put jednu u privitku i ajsi da nemogu
jel se to vrili nemože il' grešim u neèemu....:cool:

$rky

Download.hr is simply the best
kako nemozes....mislim da bi moro moc , otvaras je kao i sve dosad, kakav tocno problem imas...

Dzi

Administrator
Staff member
koji je tip datoteke koji zelis staviti? Ljepo ti pise tamo di stavljas koji su tipovi dopusteni. Ako ti nece probaj to zipati

Dzi

Administrator
Staff member
aj kad trazis pomoc govori ljepo inace kak da ti odgovorim kad ne razumjem

arwen

Let me out of this dream...
pa ima covjek svoj patentirani nacin izrazavanja...ne smijemo mu zbog toga prigovarati samo zato kad ga uopce ne razumijemo ;)
ne daj se boki!

iOsliæ

èistokrvni programer
tink sam otvoriti temu o tuns za mobitele i put jednu u privitku i ajsi da nemogu
jel se to vrili nemože il' grešim u neèemu....:cool:
koliko je veliko? jerbo ak je veæe od 4.77 MB zipano ne možeš... osim toga mr. Admin je zaboravija staviti podršku za empetri tako da ga ne možeš stavit ako ga ne zipaš... :bravo:
:hello:

BOKI

.........
koliko je veliko? jerbo ak je veæe od 4.77 MB zipano ne možeš... osim toga mr. Admin je zaboravija staviti podršku za empetri tako da ga ne možeš stavit ako ga ne zipaš... :bravo:
:hello:
hm..''tuu lejt marko na kosovo stiže''.....:cool:

BOKI

.........
hm...litl problemèiæ (možda)...ven se prijavim na portal piše da hev nprm.12 poruka i kad kliknem na njih napiše mi ono kao da nema njuv poruka i if oæu da vidim last u 24 sata da klik na onaj link,...den mi pokaže i one viè sam veæ jutros èito......:cool:

Dzi

Administrator
Staff member
mozda si primjerice refresho stranicu pa te je registriro kao da ih ne zelis procitati... takav je sustav. prati dosta faktora i jedan krivi potez je dovoljan :)
nije strasno. stisni samo taj link. u vecini slucaja ce ti ih odmah pokazati

zmisis

Can't get enough of Download.hr
Ne znam u èemu je problem, ali kad otvorim ovaj portal na prvoj stranici se pojavljuje nekakvo preklapanje:

Last edited:

Dzi

Administrator
Staff member
Ovako, stranica je testirana u Firefoxu i sve je u redu sa time. Problem je do tebe. Kako vidim dolje ti se pojavljuje tekst u kojem ti kaže da je skripta djelomièno dozvoljena. Dakle, imas neki dodatak koji pretpostavljam iz sigurnosnih razloga ne dozvoljava izvrsavanje skripte koja rotira tekstove. Tako da bi trebao nasu stranicu dodati u listu dozvoljenih stranica. Stisni tamo na options i vidi sto mozes uciniti

zmisis

Can't get enough of Download.hr
Oprosti! Imam na Firefoxu instaliran Add-ons NoScript, a ja sam zaboravio dati dozvolu za ovu stranicu.