Advertisement

Ostali èlanovi

Advertisement

BOKI

.........
hm....znaèi na poèetku našeg rata najstariji od vas su imali oko 2-3 godine, a neki se nisu ni rodili....zanimljivo...sad mi je malo jasnije vaše razmišljanje o temama poput ''njihovi programi da-ne'' i thompson''....al dobro neæemo o tome... želim vam puno sreæe i uspjeha u vašem radu glede portala i foruma....
hm... eto da se i ja predstavim... ja nisam moderator, zovem se 'marsovac', dolazim..hm jbg. pa naravno s Marsa, imam 786 godina, posjeæujem ovaj portal i forum radi experimaniranja s ljudskom rasom glede vašeg ponosa što pripadate vašem narodu i domoljublja, radi našeg skorog dolaska na ovaj vaš lijepi planet.......:cool:

F

Franc

Guest
hm....znaèi na poèetku našeg rata najstariji od vas su imali oko 2-3 godine, a neki se nisu ni rodili....zanimljivo...sad mi je malo jasnije vaše razmišljanje o temama poput ''njihovi programi da-ne'' i thompson''....al dobro neæemo o tome... želim vam puno sreæe i uspjeha u vašem radu glede portala i foruma....
Pozdrav Boki, znam da ce nas Dzi uklonit s ovog stabla, ali bi ti zelio reci da je ovo vecinom portal kojeg posjecuju mlaði ljudi. No to nemora znaèiti da ti i ja ne spadamo u tu skupinu ljudi (preko 30 na ledjima) kako bi iznosili svoje komentare i misljenje.

hm... eto da se i ja predstavim... ja nisam moderator, zovem se 'marsovac', dolazim..hm jbg. pa naravno s Marsa, imam 786 godina, posjeæujem ovaj portal i forum radi experimaniranja s ljudskom rasom glede vašeg ponosa što pripadate vašem narodu i domoljublja, radi našeg skorog dolaska na ovaj vaš lijepi planet.......:cool:
I kakva su iskustva vašeg voðe na Marsu u vezi nas jadnicaka?:confused:

BOKI

.........
moderatori di steeeeee... a ti usro usrani , neodgojeni, tupavi, bezobrazni...i Thopson je uèestovao u stvaranje slobode ovog narode, da imaš imalo 'soli' u glavi to bi znao...:cool:
hm... mogu misliti koja strka saqd oko brisanja.....:cool:

BOKI

.........
Pozdrav Boki, znam da ce nas Dzi uklonit s ovog stabla, ali bi ti zelio reci da je ovo vecinom portal kojeg posjecuju mlaði ljudi. No to nemora znaèiti da ti i ja ne spadamo u tu skupinu ljudi (preko 30 na ledjima) kako bi iznosili svoje komentare i misljenje.

I kakva su iskustva vašeg voðe na Marsu u vezi nas jadnicaka?:confused:
pozdrav pravom prezimenu (i imenu-ofkors)...a nek ukloni, to je njegovo demokratsko pravo... hm.. prije 8 godina sam pjevo onu ''proðe ljeto trideseto''..
voða poruèuje da se pravi domoljubi svog naroda (bez obzira kojeg) ne trebaju ništa sekirati (na komade), ovi ostali....hm.... nije dobro....:cool:

Dzi

Administrator
Staff member
nisi. ja sam premjesto postove iz teme predstavite se moderatori i ni sam ne znam kak je tvoj post zavrsio tu. valjda je bio oznacen. ajde pliz promjeni tekst u svog posta u pozdrav neki da bude u sklopu teme :)

I

Ilovac

Guest
Davore, baviš li se možda radioamaterizmom, najljepšim hobijem na svijetu.

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Predstavite Se 3