Advertisement

Online igre na forumu

Dzi

Administrator
Staff member
Evo mene opet sa još jednom novosti...

Od danas na našem forumu možete igrati online igre. Do kraja dana potrubit cu se da ih bude preko 1000. Igrati ih mogu èlanovi foruma a njihovi rezultati æe se pamtiti i tako æe se za svaku igru kreirati rang lista najboljih igraèa.
Takoðer, biti æe moguæe i kreiranje turnira u nekoj od igrica te sliène zabavne stvarèice.

Igrama možete pristupiti iz glavnog izbornika foruma (ona plava traka gdje vam je korisnièki panel, novi postoli, tražilica i slièno) nakon što stisnete link Arcade

Stoga ako vam je dosadno zaigrajte neku od igrica i budite prvak u njoj

Advertisement

Dzi

Administrator
Staff member
evo 706 igrica za sada... ima ih jos par stotina ali necu to ovaj vikend dodavati. budem sljedeci tjedan. valjda ce vam ovo biti dosta za vikend ;)

iOsliæ

èistokrvni programer
Evo mene opet sa još jednom novosti...

Od danas na našem forumu možete igrati online igre. Do kraja dana potrubit cu se da ih bude preko 1000. Igrati ih mogu èlanovi foruma a njihovi rezultati æe se pamtiti i tako æe se za svaku igru kreirati rang lista najboljih igraèa.
Takoðer, biti æe moguæe i kreiranje turnira u nekoj od igrica te sliène zabavne stvarèice.

Igrama možete pristupiti iz glavnog izbornika foruma (ona plava traka gdje vam je korisnièki panel, novi postoli, tražilica i slièno) nakon što stisnete link Arcade

Stoga ako vam je dosadno zaigrajte neku od igrica i budite prvak u njoj
Svaka cast. (Iako sam ja navikao na v3Arcade). I... samo ti trubi... :D

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Download.hr 3
PC igre 0
Igre bez granica 0
Sigurnost 1
Kafe Bar 3