Advertisement

Offline update Windowsa i Office (Tutorial)

dalmatino

............
WSUS Offline Update

Služi za nadogradnju Windowsa bez korištenja windows update,prvo pokrenemo upadtegenerator.exe

U novom prozoru označimo svoju verziju Windowsa ili Office koji želimo nadograditi

kada označimo kliknemo na start i sačekamo da program skine update,on skida sve bez obzira što je instalirano na vaš komp,zato je dobro kada jednom skinete nadogradnje čuvati ih za ubuduće da ne skida sve na novo i dobro je ako radite sa više kompova da ne morate svaki put skidati,kada skine pisaće da je gotovo,onda idete u mapu client

i pokrenete updateinstaller i sačekate da obavi svoje

WSUS Offline Update - Update Microsoft Windows and Office without an Internet connection

Last edited:
Advertisement

gorand

Software guru
iz nekog razloga windows update mi ne funkcionira...zanima me nešto slično ovome,ali da mi ne skida sva ažuriranja....nego da provjeri koja mi nedostaju i ta skine i ažurira...

gorand

Software guru
dalmoš ,pošto ništa od ovoga što sam zaželio...jel ovaj program kad skine sva ažuriranja bar pametan da ne instalira sve ponovo i one koje več imam instalirane :)

dalmatino

............
Na kojim windowsima ti ne radi update?probaj popraviti sa ovim,imam 1 programčić za desetku,sada tražim za ostale windowse pa postavim kada pronađem,znači ovo je za popravak update prvi je bat file samo ga pokreneš kao admin,drugi je klasika isto pokreneš ko administrator:
Zippyshare.com - POPRAVAK ZA NADOGRADNJE.rar

što se tiče pameti svi su oni pametni neće instalirati ono što je već instalirano ,nebi ti njega preporučio jer on skida sve bez obzira jel to već instalirano ili ne,evo ovaj meni radi na win.8.1 malo je na kineskom al skužićeš ti ima i engleski,samo skida ono što nije instalirano,taman za tebe:
Zippyshare.com - Dism__10.1.2.1.rar

Last edited:

gorand

Software guru
win 7.......već jedno vrijeme neće mi ažurirati...i onda malo-malo optereti procesor na 50 % kao traži ažuriranja a nikako da ih nađe....probao svašta ,ali ništa ne pomaže....i što je još najzanimljivije nako dva dana zajebancije idem vratiti backup od prije dvije godine.......i opet neče....sad već počinjem sumnjati da nije do hardwarea...

dalmatino

............
opterećenje procesora zna biti zbog prašine na kuleru od procesora,provjeri,ako traži ažuriranja a ne pronađe onda nije do hardwera nego do windowsa,probaj sa tim kinezom,ako neće prihvati backup moguće je da je do HDD
https://support.microsoft.com/en-us/kb/971058

Probaj skenirati HDD sa ovim,pokreneš i označiš particiju C i klikneš na set i nakon restarta skeniraće HDD,to zna potrajati samo ga pusti da obavi svoje:
Zippyshare.com - Disk_Error_Checking_at_Next_Boot.rar

Last edited:

Tribanj

Software guru
win 7.......već jedno vrijeme neće mi ažurirati...i onda malo-malo optereti procesor na 50 % kao traži ažuriranja a nikako da ih nađe....probao svašta ,ali ništa ne pomaže....i što je još najzanimljivije nako dva dana zajebancije idem vratiti backup od prije dvije godine.......i opet neče....sad već počinjem sumnjati da nije do hardwarea...
Probaj reinstal OS-a.

gorand

Software guru
sve sam sigurniji da je nešto od komponenti......imam dva backupa za te windowse i oba su bila dobra...osim problema sa ažuriranjem uočio sam i problem prilikom sistem restore...kad vračam na prethodnu točku izbaci grešku,kao nije u mogučnosti...ali nešto vrati,a nešto ne....i to mi se dešava sa svim backupima kad ih vratim....moguće da je neki problem na disku pa kad se backup vrati nešto ne sjedne kako treba.....u principu sve radi super osim ta dva detalja....
probati ću još sa skeniranjem diska,ali i napraviti ću full format da koliko toliko sredi disk,pa onda vratiti backup...

gorand

Software guru
da,radim sa acronisom,međutim nisam dosad s njim imao problem.....sad sam koncentriran na Update Agent 7.6.7600.320
vidim da ima dosta s tim problema...bez njega mi neće tražiti ažuriranja,a kad ga instaliram onda on traži danima..