Advertisement

Novi izbornik Hrvatske reprezentacije bi trebao biti?

Tko bi po vama trebao biti trener Hrvatske nogometne reprezentacije

• a:5:{i:29;a:6:{s:12:"polloptionid";i:29;s:6:"nodeid";s:4:"1208";s:5:"title";s:11:"Igor Štimac";s:5:"

Votes: 1 100.0%

• Total voters
    1
Advertisement

BOKI

.........
dieeeeeeego armandooooooooo maraaaaaaadona.......
ili jurèiæ....ili drpiæ.......ili

$rky

Software guru
Maradona je bahat, a i da je bio neki igrac nije...SVETA RUKA ga je uzdigla u nebesa

kevin

PC user
Maradona je bio igracina ljudi,drzite se kompjutera zato sto to dobro radite i hvala na svim savjetima.A za izbornika bi Bilic trebao ostati ali nazalost nece zbog ovih bolesnih novinara.Izgleda da su svi ti novinari bili zlostavljani kao djeca

$rky

Software guru
Tjekom onog muèenja danas na TV-u, pogledao sam frenda s kojim intenzivno pratim sport jedno dvije, tri godine ...i zamislio se...Tko u Hrvatskoj osim Biliæa zapravo repki može biti izbornik..Definitivno nitko. Tužno je što ga veæina kvazi novinara sa dijagnozom proziva, a nikada nije ni bila na stadionu KRITIZIRA. Neki spominju Štimca,èovjeka koji kritizira Markoviæa da sustavno uništava naš nogomet a sam Štimac je u godinu dana kao predsjednik Udruge prvoligaša, srozao istu barem za 50%. Ljepo je vidjeti Istru,C Sesvete ili Lokomotivu,no to sigurno nije put ka poboljšanju i onako amaterske lige.

Sve u svemu želim reæi da niti jedan niti drugi ne zaslužuju uopæe biti u našem nogometu,a moj glas u ovoj anketi otišao je STRANCU jer smatram da bi kao takav bio imun na pljuvanje naroda za kojega nije emotivno vezan, radio bi samo za jedan motiv-novac. Ukoliko bi pogriješio javnost nebi bila podjeljena jer bi znala da u toj prièi niko nikome ništa nije dužan. No HNS neæe dovesti stranog trenera jer MI HRVATI kako se neki vole nazivati i pritom širiti neke neke ne baš prihvatljive poruke nebi mogli PRIHVATITI da njihovu reprezentaciju VODI STRANAC.

Sve u svemu, kad nam veæ ego ne dopušta da dovedemo npr : Ottmar Hitzfeld-a ili trenera njegova kalibra onda neka nam ostane najbolje što imamo Slaven Biliæ

Kevine- Maradona je mozda bio nogometas svjetske klase,ali nikad nije i nece biti covijek, svojim izjavama u zadnjih godinu dana koliko je na klupi Argentine (neznam kakvom zaslugom) srozao je svoje mišljenje o sebi kod veæine ljudi. Isto tako igraèi nisu ni C Ronaldo ni Drogba.

Igraèi su Raul,Giggs,Ronaldo mislim da ne treba pisati zašto....

Last edited:

Izorman

Basic PC user
Ja sam da Biliæ ostane na klupi repke.. Jer kad se treneri mjenjaju kao gaæe, nijedan trener neæe moæi realizirati svoju viziju o "dobitnoj kombinaciji" jer treba dosta vremena da treneri postignu odreðenu "razinu" igraèa i igre kojoj teže. Tako da smatram da bi Biliæ trebao ostati.

dalmatino

............
Ma mora biti neko podoban big bosu,izgleda da su Kovača smišljeno bojkotirali šminkeri,što misle da će se svaki put provlačiti u kvalifikacijama,ajmo dinamovci podržite gazdu

gorand

Software guru
ja sam iznad u postu prije 5-6 godina predložio nives celzijus...što vrijeme odmiče sve sam više u pravu :)

dalmatino

............
NOVA HNS-OVA LAKRDIJA Novi izbornik davat će Jozaku popis kandidata na kontrolu i morat će ga držati na klupi?! - Jutarnji.hr

Code:
Činjenica je, međutim, da će izbornik, kad sastavi popis igrača, prvo ga njemu morati dati na uvid. Bude li po praksi kakva vlada u mlađim kategorijama...
Code:
I Bilić, i Štimac, i Kovač, malo su se izolirali od nas, funkcionirali su kao zasebna firma.
Sasvim dovoljo za one koji podržavaju big bosa države al naravno on je "hrvatina" pa je OK,uredio je HNL,uredio je Dinamo (vidjeće se finacijsko stanje Dinama kad ode iz njega) ,uredio je i reprezentaciju i dovešće je do savršenstva,još samo treba uvesti u ustav da je Z. Mamić bog i batina u državi da mu nemogu ništa ni lijevi ni desni,ni komunjare ni hrvatine,jednostavno rečeno čovjek je iznad svih,bog ga poživio jer gdje taj vlada sve cvjeta

Tablet

Software guru
Nemam šta bojkotirati, bolje gledati njih nego vig brother, ali da mi se gadi tko je izbornik gadi

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Predstavite Se 9
Hardver 11
Download.hr 146
Download.hr 15
Download.hr 8