Advertisement

Novi forum

Franc

Jazavac
@Franc - provjerio sam na najnovijoj verziji Firefoxa i prikazuje se i link LogIn i Forma koja se dolje otvori.
Firefox v.22, ne pokazuje se i dalje Login Forma na početnoj, probao i na drugom računalu.

Hm... ne mogu nikako skužit kako obrisat Privatne Poruke. Nigdje Delete (Obriši) gumba, link... Jesam li ja toliko slijep? o_O

Edit:
Test mobilne verzije, za 5. :)

Last edited:

Dzi

Administrator
Staff member
Evo instalirao v22 na 2 računala i na oba mi prikazuje login. Dajte mi sliku. Možda ne mislimo na isto

Franc

Jazavac
Evo u čemu je problem.
Dakle, na početnoj uvijek stoji Login i Register bez obzira bio logiran ili ne, no ako sam logiran na forumu na početnoj se neće prikazati Login Forma već i dalje stoji Login i Register, ako nisam na forumu logiran pojavit će se Login Forma, meni osobno ne smeta, možda malo zbunjujuće za nove.
Ista stvar i na IE-u.

Franc

Jazavac
Kada sam probao otvoriti drugi nalog, kada se nisam mogao prijaviti, popunio sam obrazac ali još mi na mail nije stigao za link za potvrdu, pogledaj i to ako je do tebe.
Radi novih korisnika koji se pokušavaju učlaniti. Neće moći potvditi status.
Kod mene e-mail stigao u SPAM, potvrda naloga prošla uredno.

Dzi

Administrator
Staff member
Logiranje sam sredio. Bio je moj mali bugic. Sve sam namjestio da radi samo za mog user-a i zaboravio to maknuti :)
Što se tiče mejlova to navečer sredim.

branko

branko
Logiranje sam sredio. Bio je moj mali bugic. Sve sam namjestio da radi samo za mog user-a i zaboravio to maknuti :)
Što se tiče mejlova to navečer sredim.
sada ide u FF sve ok na početnoj web..i novi postovi..Dzi svaka čast na trudu

Dzi

Administrator
Staff member
Evo promjeno sam email sa koje šalje. Prva dva puta mi je završilo u spamu, onda sam označio da nije spam i slijedeći su mi došli normalno. Ako netko dobije kao spam neka označi da nije pa će valjda google to promjeniti brzo

Aco29

Moderator
Staff member
Evo promjeno sam email sa koje šalje. Prva dva puta mi je završilo u spamu, onda sam označio da nije spam i slijedeći su mi došli normalno. Ako netko dobije kao spam neka označi da nije pa će valjda google to promjeniti brzo
Kod mene i dalje neće i neće, ali nije ni bitno ako ste vi proverili da funkcioniše, usput možeš izbristi naloge Aco _ i Aco +
To su bili za probanje.

branko

branko
jedino vidim da na početnom web-u gore gdje je novi postovi na forumu nema u zagradi koliko ih ima (ili nema te mogućnosti)

Dzi

Administrator
Staff member
za sada nema te mogućnosti. trebat će mi vremena da se malo upoznam sa strukturom baze budući da je ovaj forum nešto novo za mene

Dzi

Administrator
Staff member
Nema izgleda klasičnog brisanja PM-a, ali kada uđete u tzv. "konverzaciju" imate na vrhu link "Leave Conversation".
Kada kliknete na to nestat će konverzacija.

Dzi

Administrator
Staff member
Pročitao sam na njihovom support forumu da se konverzacija automatski briše kada ju napuste sve uključene osobe

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Download.hr 6
Hardver 11
Download.hr 146
Download.hr 15
Download.hr 8