Advertisement

Novi forum

Dzi

Administrator
Staff member
Kao što ste možda primjetili danas je na Download.hr postavljen novi forum.

Nakon 6 godina zamjenio sam najpoznatiji softver za forum -vBulletin s novim rastućim proizvodom pod nazivom xenForo. Proizvod obećava te su ga prihvatili mnogi veći portali.

Nažalost nisam uspio prebaciti dio postova nastalih kroz proteklih mjesec i nešto sitno dana. Stariji postovi su svi tu no nadam se da nećete zamjeriti. Nisam mogao više odgađati prelazak budući da je stari forum uzrokovao velike padove servera u zadnjih tjedan dana.

Nadam se da će vam novi forum biti ugodan i brz. Sve svoje prijedloge i sugestije možete ostaviti ovdje

Advertisement

Dzi

Administrator
Staff member
Da ne zaboravim istaknuti. Povezivanje s ostatkom foruma bit će kroz nekoliko dana

Dzi

Administrator
Staff member
Evo omogućeno je logiranje sa ostatka portala pomoću korisničkog imena (ime ili mejl) i šifre sa foruma

Dzi

Administrator
Staff member
Na dnu stranice se nalazi plava linija gdje možete promjeniti jezik foruma i stranice

Franc

Jazavac
Kad smo već kod mobitela, može li se preko tapatalka pristupati forumu? Prethodni vbulletin nisam uspio potjerat na tapatalk.

Dzi

Administrator
Staff member
Ima dodatak za to. Koja je prednost ptalka u odnosu na mobilnu verziju?

Aco29

Moderator
Staff member
Kada sam probao otvoriti drugi nalog, kada se nisam mogao prijaviti, popunio sam obrazac ali još mi na mail nije stigao za link za potvrdu, pogledaj i to ako je do tebe.
Radi novih korisnika koji se pokušavaju učlaniti. Neće moći potvditi status.

Dzi

Administrator
Staff member
@Franc - provjerio sam na najnovijoj verziji Firefoxa i prikazuje se i link LogIn i Forma koja se dolje otvori.

@Aco29 - jesi provjerio spam? Kako vidim šalje, ali završi u spamu. Daj samo provjeri spam, pa ako je to problem promjenit ću email sa koje šalje

Aco29

Moderator
Staff member
@Dzi

Ništa nije stiglo. Čak sam još jedan nalog probao otvoriti znači da pošalje mail na dve različite mail adrese, međutim ništa ne stiže a nema ih ni u spamu.

Aco29

Moderator
Staff member
Sad sam malo čačkao mogu ti reći super su urađene Moderatorske opcija na ovom novom forumu, sve je tu a ne bodu u oči pretrpane opcije.
Ovo mi se pravo sviđa. ;)

dalmatino

............
Na Firefoxu se ne prikazuje Prijava (Login) Form na početnoj stranici (download.hr).
U operi se pokazuje ali ne prihvaća tj. klikneš na prijava al nema ništa dalje,moraš kliknuti na forum da bi se mogao logirati

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Download.hr 6
Hardver 11
Download.hr 146
Download.hr 15
Download.hr 8