Advertisement

Novi dizajn - sad ili nema zurbe

Da li raditi odmah novi dizajn

• a:2:{i:1;a:6:{s:12:"polloptionid";i:1;s:6:"nodeid";s:3:"111";s:5:"title";s:15:"Da, ovaj je los";s:5:

Votes: 4 100.0%

• Total voters
    4

Dzi

Administrator
Staff member
Pozdrav!

Da Vas upitam, dal da odmah napravim neki novi dizajn za portal (jel ovaj je kao sto je ocito poprilicno los :) ) ili da pricekam do novog sustava koji nece jos jako jako jako dugo izaci

Advertisement

$rky

Software guru
Novi dizajn portala....?
ideja nije loša....definitivno nije...ali ukoliko izistuje puno vremena da se se i o ovako zivjeti:)

Rašo

PC user
da...meni nekako pretmurno djeluje dizajn neznam zašto!!mislim da bi bilo ljepše da bude u tonovima kao i ovaj forum!

Dzi

Administrator
Staff member
Pa ne iziskuje toliko puno vremena... bila je dvojba odmah napraviti neki dizajn ili istaviti ovaj i onda s novim sustavom uvesti novi dizajn

ZEUS

Basic PC user
treba novi dizajn i to pod hitno sa nekim malo življim bojama a ne sve tako tmurno sivo, meni se sviđa nijanse svijetlo plane i plave kao ovaj forum, a i forumu treba par stvarčica kao što je logo

Dzi

Administrator
Staff member
budem sastavio neki dizajn pa cu vam dati link da ocjenite i date eventualne prijedloge... a ako netko je dobar sa grafikama bude dobio posao da ih malo sredi :)

jujo

Moderator
Ma ovaj je dizajn OK, jer radis i novu verziju, pa bolje da te ne zamaramo! E, i kad ces uploadati novu verziju novog sustava? Jedva cekam da nabijem komentare :D

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Hardver 4
Predstavite Se 9
Hardver 11
Download.hr 146
Download.hr 15