Advertisement

Notification Area Cleaner for Windows 7

dalmatino

............
Obavijest Podruèje Cleaner omoguæuje uklanjanje zastarjelih ikona u podruèju obavijesti u sustavu Windows 7. (tj. ikone za programe koji više nisu instalirani), koji se pojavljuju na popisu ikona u podruèju obavijesti.

ovaj alat æe izbrisati sve ikone iz podruèja obavijesti i zadržati samo one svoje aktivne.

Korištenje

Za uklanjanje ikona predmemorija podruèju obavijesti samo pokrenuti izvršnu datoteku i kliknite na gumb Clean. Ako dijaloški okvir Sigurnosno upozorenje pojavljuje (što pokušavate pokrenuti možeš nepouzdanog 'na) kliknite Pokreni da biste nastavili.

dozvola

Ovaj program je objavljen kao freeware. Vi ste dozvoljeno da se slobodno distribuirati ovaj alat preko floppy disk, CD-ROM-a, interneta, ili na bilo koji drugi naèin, dokle god ne naplaæuje ništa za to. Ako distribuirate ovaj alat, morate ukljuèiti sve datoteke u distribuciji paketa, bez izmjena!

odricanje

Softver je pružena "kako jest" bez ikakva jamstva, bilo izrièito ili implicitno, ukljuèujuæi, ali ne ogranièavajuæi se na podrazumijevana jamstva od prodaje i prikladnosti za odreðenu svrhu.Autor neæe biti odgovoran za bilo kakvu posebnu, sluèajnu, posljediènu ili neizravnu štetu zbog gubitka podataka ili bilo kojeg drugog razloga.

Prijevod sa google translate

version: 1.0 (32-bit)
Download:
Code:
http://u.to/jkgOAg
version: 1.0 (64-bit)

Code:
http://u.to/iUgOAg

Attachments

Reactions: Dzi
Advertisement

dalmatino

............
da,postavljam samo free ,znaèi držim se pravila,znaš šefa da sam ja legalista,za mene warez ne postoji :no:

dozvola

Ovaj program je objavljen kao freeware. Vi ste dozvoljeno da se slobodno distribuirati ovaj alat preko floppy disk, CD-ROM-a, interneta, ili na bilo koji drugi naèin, dokle god ne naplaæuje ništa za to. Ako distribuirate ovaj alat, morate ukljuèiti sve datoteke u distribuciji paketa, bez izmjena!

Dzi

Administrator
Staff member
Ok samo provjeravam. Možeš i shareware, trial i druge licence samo da nema ilegalnih stvari unutra. nisam bio stigo pogledati pa sam pitao.
ok super. samo tako nastavi :)