NORVEŽANI NAŠLI NAFTU I PLIN U JADRANU

Dzi

Administrator
Staff member
Zna sve već desetljećima da u Jadranu ima plina i nafte, ali samo je pitanje količina za koje osobno smatram da nisu toliko značajne da bi značile da ćemo nam biti značajnije bolje

neno

Made my first messages
Ajmo malo optimizma unijeti u društvo,malo zainteresiranosti,zalaganja reda i rada,počevši od nas samih,pa će nam jednog dana možda i biti bolje.
Sa ovakvim razmišljanjem i stalnim jadikovkama to sigurno nećemo postići.
Lijep pozdrav!

Tablet

Top Download.hr member
Moguće da plina ima i više nego što očekujemo, a za naftu mislim da neće toliko biti. Ako se krenu raditi platforme to je super jer tvrtke koje će to raditi uzimat će domaće tvrtke za suradnju jer im je to najisplativije, tako da bi se moglo štogod i ljudi zaposliti. A ako nađu puno plina ili nafte onda se eksplatacijska dobit djeli 60:40 % u koristi naše države. Naravno profitira i strana kompanija i naša država, ali ako dođe do toga da nađemo te energente gorivo i dalje neće biti jeftinij kao ni plin :) ali se može očekivati da postanemo energetski neovisniji i da se štogod ljudi zaposli, od radnika na platformama, prijevoznika, lokalnih dobavljača materijala itd. Ne može škoditi, može samo donijet dobroga :) Ipak je ministar rekao da želi biti mala Norveška :p samo da ne ostanemo opet mala Hrvatska

gorand

Addicted to Download.hr
Ajmo malo optimizma unijeti u društvo,malo zainteresiranosti,zalaganja reda i rada,počevši od nas samih,pa će nam jednog dana možda i biti bolje.
Lijep pozdrav!
evo ti počni pa će nam biti bolje..:)....ja sam počeo prije 20 godina,pa sad mislim da je bolje da nikad nisam ni počeo....možda ti uspiješ.....
dal je ovo pesimizam(jadikovanje kako ti kažeš) ..ili realnost ?..........ja sam samo realan čovjek.......

dalmatino

............
Lijep pozdrav!
Radiš pa ti dođe neka inflacija pa stabilizacija ,pa rat ,pa stezanje kaiša,pa reforme pa ti budi optimist,po prirodi to jesam al što se tiče boljitka standarda u budićih 20 godina u ovoj državi tome se ne nadam daj bože da pogriješim al na balkanu boljitka neće biti,da se ispravim nekima je i danas dobro nekima će biti bolje al velikoj poštenoj većini može biti samo gore,kakav rad čovječe evo ti primjer ovaj forum 3-4 rade ostali samo čitaju

Last edited:

dalmatino

............
Vidiš kako se vremena mijenjaju nekad su dalmatinci doseljavali u slavoniju sada je obratno,skužili ljudi da je najbolji rad kada radiš a ne umoriš se

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Vijesti 13