najbolji DVB-T risiver

sakal

I like a lot Download.hr
Evo pocelo je ukidanje analognog signala u Hrvatskoj.Koji sada izabrati DVB-T risiver?Rekose da ima neki na kojem mozes snimati jedan program a istovremeno gledas drugi program.Snimas preko usb-a ili na tvrdi disk.Koja je cijena takvog risivera.
I moze li ko objasniti razliku izmedju mpg2 i mpg4 risivera osim sto je drugi skuplji koliko sam shvatio.

Dzi

Administrator
Cjena obiènih recivera je cca 200 kn. No ovi koji ti snimaju na njihov ugraðeni hard disku su dosta skuplji. Od 1800 kn nadalje.
OKo mpg2 i mpg4 je razlika ta kada poène HD emitiranje ono æe biti u MPG4 formatu tako da æe biti potrebno opet zamjeniti mpg2 recivere sa mpg4 reciverima.

gorand

Addicted to Download.hr
OPTIBOX DVB-T PVR,oko 400/500 kn,...snimanje na vanjski usb/disk,..može se navodno gledati drugi program
NytroBox NB-4001 T USB,oko 200/250 kuna,.......kad snima ne može se gledati drugi program

sakal

I like a lot Download.hr
Preskupo mi je ovo preko 1000 kuna.Onaj na koji mislim ne bi trebao ici preko 300-350 kuna.Cini mi se da je ovaj koji snima radi preko USB-a.Dakle snimas na svoj eksterni disk koji ne kupujes sa DVB-T risiverom.Pa je cijena puno manja.

sakal

I like a lot Download.hr
OPTIBOX DVB-T PVR,oko 400/500 kn,...snimanje na vanjski usb/disk,..može se navodno gledati drugi program
NytroBox NB-4001 T USB,oko 200/250 kuna,.......kad snima ne može se gledati drugi program
E tako nesto.Ima li neki kao Strong ili nekako slicno da se zove?