Advertisement

Multi-boot USB Flash drive za Windowse

dalmatino

............
Pokušaæu opisati postupak kako napraviti bootabilan USB stick sa XP I Windows 7

Prvo što nam treba je program WinSetupFromUSB ,instaliramo ga ,prije instalacije kopirate xp ili sedmicu sa instalacijskog CD-a znaèi ne smije biti iso format nego rapakirani windowsi i naravno odvojeni a ne da ih stavite u istu mapu xp i sedmicu,kada ste to obavili idemo dalje,pokreæemo WinSetupFromUSB,slika 1 i tu vidimo uèitn naš USB stick koji mora biti u formatu Fat32,sada oznaèimo kuæicu do Windows 2000/XP i u kuæici do uèitavamo XP i saèekamo da se to obavi,kada kaže da je uèitavanje gotovo kliknemo na bootice slika2 i u novom prozoræiæu kliknemo na Process MBR i u novom prozorèiæu oznaèimo GRUB4DOS... I KLIKNEMO NA INSTALL,sada idemo na opciju PROCESS PBR i oznaèimo BOOTMGR... i kliknemo na install i tako ponavljamo za sve što želimo dodati na USB,uživajte,napominjem da ako imate veæi USB Stick možete koristiti kao i prije za spremanje bilo èega i ovaj postupak sa PROCES MBR radite samo na poèetku poslije ne treba

Attachments

Last edited:
Advertisement

zele

Addicted to Download.hr
Oces reci da na 1 USB Stik mozes staviti vise bootabilnih windowsa a i na isti USB pohraniti i neke od dokumenata, naravno ako ima mista na stiku...reci mi kad ga bootas, kako odabires sta ces instalirati, vjerojatno se pokaze nekakav meni di odabires sta oces instalirati....

dalmatino

............
Zele sve sam napisao,na taj naèin možeš napraviti bootabilan 1 USB stick sa XP i sedmicom ,možeš još dodati neku live distribuciju i partition magic,podižeš ga kao i sa CD-a,pokaže ti menu i biraš što æeš instalirati,kao na slici

Attachments