Microsoft gasi svoj Messenger

Dzi

Administrator
Staff member
Microsoft 15. 0žujka ove godine namjerava ugasiti svoju popularnu uslugu Windows Live Messenger. Naravno, korisnici i njihovi kontakti biti æe migrirani na popularniji Skype

Tablet

Top Download.hr member
Po meni bespotrebno gašenje, ali pošto veæ godinama nisam korisnik ni jednog ni drugog, mogu oba ugasit

dalmatino

............
Koristim MSN i Windows live Mail od kada imam komp i stvarno sam razoèaran ovim potezom,nešto sam brèkao neda mi instalirati windows live mail pa sada više ne kužim dal windows live mail nastavlja svoj život,evo alternativa za MSN

aMSN - Opening your communication

Dzi

Administrator
Staff member
Jednostavnije ti je nastaviti skype koristiti kada ce ti sci kontakti biti na njemu automatski. Gasi se i live messenger mislim

dalmatino

............
koja glupost gašenje windows live mail,instalirao sam ovaj skype sa raèunom od windows live i neæe mi doda kontakte,ono automatski da ih doda

Dzi

Administrator
Staff member
POtez je bio oèekivan. Skype je daleko popularniji, a nakon što su ga platili 12 milijardi dolara sigurno žele izvuèi iz njega maksimum

dalmatino

............
još im radi windows live mail,možda njega ne ukinu,ma imam onaj u office al mi je bez veze ovaj je baš dobar,ako budem morao instaliraæu incredo mail,jer ovaj u office baš je bez veze

Dzi

Administrator
Staff member
Mislim da nece gasiti nista drugo osim messengera. Live mail ce i dalje raditi