Maxthon MxNitro

Discussion in 'Internet' started by Dzi, Sep 18, 2014.

1. Dzi

Dzi Administrator Staff Member

Windows 8 MxNitro 1.0.0.500
    Maxthon je objavio da je razvio najbrži internetski preglednik na svijetu s rezultatima učitavanja stranica i do 30 puta bržim nego u Google Chrome-u. Isprobao sam (ovaj post pišem s njega) i stvarno se doima super brzim.

Možete ga skinuti sa: Maxthon MxNitro - Maxthon

2. dalmatino

dalmatino ............

Windows 8.1 Firefox 26.0
    Ja sam ga koristio prije godinu-dvije i stvarno je bio brz idem i toga probati,instalirao i OK brz je al baš nikakvi postavki nema osim za favorite ili ja nemogu pronaći,malo je čudan,idem tu

Speedtest.net by Ookla - The Global Broadband Speed Test

traži flash player instaliram ga al ga on opet traži

Last edited: Sep 18, 2014
  3. Tribanj

Tribanj Software guru

Mora biti brz kad je siromašan što se tiče mogućnosti. Ne može se odrediti defaultna web stranica, koja stranica će biti otvorena kad otvorite ovaj web browser, ne pamti size web stranice, nema add-onsa i tako redom.

4. dalmatino

dalmatino ............

Windows 8.1 Firefox 26.0
    Da ništa od njega

5. dalmatino

dalmatino ............

Windows 8.1 Firefox 26.0
    Da ništa od njega

6. Tribanj

Tribanj Software guru

Evo probao sam napraviti Backup i Restore i to radi. A nema Bog zna za što ni praviti Backup.

7. Dzi

Dzi Administrator Staff Member

Windows 7 Chrome 37.0.2062.120
    I sami autori kažu da su brzinu dobili micanjem hrpe tih mogućnosti koje inače dobar dio korisnika ni ne koristi. generalno većina ljudi se može zadovoljiti ok izgledom i favoritima.

8. Tribanj

Tribanj Software guru

Windows 8.1 Firefox 33.0
    Mislim da je osnovno da korisnik može sam odrediti defaultnu web stranicu, imati Bookmark i mogućnost backupa za isti i spremati size web stranica. To je po meni osnovno što trba imati. Ovaj ima samo Bookmark i ništa više. Svaki put kad otvaram novu web stranicu ona se otvara u novom tabu. To mi se ne sviđa.

Sučelje mi je O.K.

9. Tribanj

Tribanj Software guru

Windows 8 MxNitro 1.0.0.1000
  10. dalmatino

dalmatino ............

Windows 8.1 Firefox 33.0
  11. dalmatino

dalmatino ............

Windows 8.1 Firefox 33.0
  12. dalmatino

dalmatino ............

Windows 8.1 Firefox 33.0
  13. Tribanj

Tribanj Software guru

Windows 8.1 Firefox 35.0
    Ja sam na prošloj verziji napravio favorite, a Backup cijelog browsera sam napravio na način da sam datoteku od MxNitro kopirao negdje na particiji D, tj. particiji na kojoj nije inastaliran Windows. Kad otvoriš tu datoteku koju kopiraš, u njoj ćeš naći datoteku pod nazivom "favorite". Kad instaliraš najnoviju verziju, idi u User > tvoje korisničko ime > AppData > Roaming i tu pronađi i otvori datoteku mxnitro. Tu imaš sve. A to je ujedno i datoteka koju kopiraš, spremiš je negdje i na taj način napraviš Backup.

Znači, kad jednom napraviš favorite, napravi Backup o kojemu sam gore napisao i kad instaliraš novu verziju, u njoj nove favorite zamijeni svojim starim favoritima koje si spremio u Backup browsera.

14. dalmatino

dalmatino ............

Windows 8.1 Firefox 33.0
    Ma neću se zamarati,koristim samo Operu i Mozzilu,što god sam probao uvijek se vratim Mozzili radi dodataka(addonsa) navikao sam na nju,hvala ti

15. Tribanj

Tribanj Software guru

Windows 8 MxNitro 1.0.0.1000
    Ja isto koristim Mozillu i Operu, a Mozilla mi je defaultni web browser. Google Chrome i Maxthon Nitro imam tek tako.

Redovito pratim slike na Bing stranici i to na Operi i Maxthon Nitro jer tamo mogu unaprijed viditi sliku od Bing za sutra, pa ako mi se slika svidi, skinem je u odabranoj rezoluciji i postavim je kao wallpaper na Desktop.

16. leeNGUYEN

leeNGUYEN Basic PC user

Windows 10 Chrome 55.0.2883.87
    it's good browser...

Share This Page

Loading...