Advertisement

Malo adrenalina - atrakcije u zabavnim parkovima

Dzi

Administrator
Staff member
Nedavno sam bio u Disneyland-u Paris i bio sam na par atrakcija i od onda znam vrlo èesto poglededati na YouTubeu poneki video "strašnih" i uzbudljivih atrakcija.
Evo jedna kolekcija

[video=youtube;QriRtKvLd2c]http://www.youtube.com/watch?v=QriRtKvLd2c[/video]

Advertisement

rirobi

uf.. ma ovo je zakon, vec se neko vrijeme dogovaram za otici u Disneyland pa nikako. Sad cekam godisnji u 8 mj pa cu otic :)

Dzi

Administrator
Staff member
Ako budeš išao planiraj si barem dva dana za park. Ja sam bio poèetkom petog mjeseca i veæ su gužve prevelike. Prosjeèno sam sat i pol èekao po atrakciji i na kraju ne stigneš niti pola ih isprobati

rirobi

hvala na savjetu... rekao mi je jedan prijatelj da se cak moze nadoplatit neka karta pa se navodno moze proc preko reda, sad neznam kolika je ta cifra, vjerojatno i nije tako mala

Dzi

Administrator
Staff member
Ne takva karta ne postoji. Postoji samo fast ticket za odreðene glavne atrakcije. Ona je besplatna i može se uzeti jedna svaka dva sata. Nju uzmeš i piše ti toèno u koliko sati moraš doæi u posebni odvojeni red kako bi izbjegao gužvu za tu atrakciju. I onda èekaš 10-25 minuta, a ne po sat dva. U meðuvremenu kada izvadiš fast ticket odeš na drugu atrakciju i tamo èekaš normalno red. I taman kada završiš ovu atrakciju doðeš na red za fast ticket.

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
WWW 0
Programiranje 7
Kafe Bar 5
Download.hr 7