Advertisement

Komp traži restart

dalmatino

............
Imam ga al drži struju 20-tak minuta ,neznam koliko to čudo troši struje,samo mi još treba da mi nabija račun za struju a i ne nestaje struje kod mene tako često nego ja isključujem kada grmi i kada pretpostavljam da bi moglo grmiti,zadnji sam na vodu tako da je kod mene jako opasno kad grmi,neznam kako bi ja to objasnio,evo sada da ga isključim iz struje on bi vjerovatno upalio normalno,mislim da se to događa kada je isključen na par sati

Last edited:

STONE

Prijatelj *****a
a čuj prika ..
Error Code: 0xc0000221 definitivno među ostalim razlozima ima veze i sa nepravilnim isključenjem sustava,recimo i zbog nestanka struje.,mada
nemogu se isključiti i softwerski razlozi..

E sad ako se fokusiraš na ovo prvo moguće da se na napajanju pojavio kakav problematičan kondezator (napuhan) koji ti onda radi probleme..

dalmatino

............
Danas sam opet imao problema naravno bio je isključen iz struje,stoji na logu od matilne 4-5 minuta ,dođe radna površina i na kraju izbaci neki eror i traži restart,promjenim bateriju ista stvar i kažem idem promjeniti napajanje i za sada radi i pali bez greške samo je problem sistem spajanja ovaj je sa ATI priključcima imao je i jedan spoj za sata al mi treba još jedan ,jel ima neki način da se spoji ATI spoj sa Sata valjda se to sve tako zove da nebi bilo zabune ,treba mi spoj SATA na napajanju a nema ga