Advertisement

Komp se sam gasi

Aco29

Moderator
Staff member
Narode pomagajte komp mi se poceo odjednom da gasi sam radi nekih 2-3 minuta i ugasi se ustvari napajanje i dalje radi na kucistu mi gori lampica od hard diska kao da radi napajnje radi jedino nista nemam na ekranu mjenjo sam drugu grafiku ali isto posto sam mislio da je do nje medutim isto probo sam i sa starim monitorom isto tako ugasi se opet,vadio sam bateriju sa ploce mjeno isto neznam sta vise da uradim jedino se bojim da nije do naponske jedinice ali ona radi pa neznam ni sam vise sta da uradim i probam

Pa ako neko ima rjrsenja raspalite...

Advertisement

BOKI

.........
hm....moj savijet.....za te 2-3 minute dok ti se ne ugasi pokušaj vraæanje systema......neznam šta drugo, neznam detalje......

Aco29

Moderator
Staff member
ma evo rasturio sam ga i stavio drugu napojnu nisma ga jos sklopio da vidim da nije do toga radi vec nekih 10 minuta bez problema jedino sto mi je 300W napajanje sada imao sam neku staru napojnu vidicemo ak bude samo to super lako je staviti novu napojnu

u svakom slucaju hvala...

zava

Software guru
baterija ti nema veze sa gasenjem,ako mislis da nemas virusa usisaj cjeli komp,nekad prasina zna zastopat hladnjak,stvara se velika temeratura i on se gasi sam dsa se sacuva

Aco29

Moderator
Staff member
Ma rijesio sam covjeka sam digo da otvori radnju da uzmem novu napojnu jedinicu do nje je bilo ma da ni sam neznam u cemu je fora ona je radila i kad se gasio bas cudno uglavnom radi sad sve bez ikakvih problema ...

I hvala svima ....