Advertisement

Koju navigaciju na Android mobitelima koristite?

Dzi

Administrator
Staff member
Upravo si skidam Navigon. Za sada imam najbolja iskustva s njime. Uglavnom koristim Google Maps u Hr, ali u inozemstvu Navigon

Advertisement

Dzi

Administrator
Staff member
Nijednu, previše troši interneta
Navigon je offline aplikacija. Karte su u navigaciji unaprijed spremljene i ne koristi se Internet. To je pogodno za inozemstvo ali i HR ako se štede MB-ti prometa

Tribanj

Software guru
I za iGO ne treba Internet. Internet jedino može ubrzati pronalazak neke lokacije, rute i sl.

mirkec

Office user
Ja imam na svom LG Navigon,Navitel,Garmin,Dont panic,Ndrive,Igo primo megris 2.4,Sygi najnoviji koji ima za napomenuti opciju HUD koja fenomenalno radi,Copilot,Tomtom,Auto mapa,sve navigacije rade perfektno i mape su u svima za svaki uređaj Navteqove jer ove ostale kao što su TA ne valjaju za Hrvatsku jer je loše odrađena i što je najvažnije nijedna navigacija ne troši internet niti je isti potreban jedino mora biti uključen GPS,znači ako nekome od gore navedenoga nešto treba neka se javi i stiže sve radi na svim uređajima i tabletima android operativni sustav.

zele

Software guru
Mirkec, ti si opremljen ka da ides u borbu...daj mi preporuci za Samsung Galaxy s 5 i 4 ali onu koja laje na hr...

Tablet

Software guru
Šta god da instaliram je teška debilana, nikako da potrefim navigaciju da se možeš normalno koristit u off radu

zbracun

PC guru
Ja imam Igo 8, ali nisam prezadovoljan. A i ne mogu naći za njega nove karte, tako da je i to problem. Mirkec, ima nešto pametno za rezoluciju 320 x 480 za Evropu?

zele

Software guru
Koga zanima, instalira sam Sygic GPS navigacija verzija 14.3.0 - Android...Dobra je, precizna i laje teta na hrvatski...

zele

Software guru
od mnogih koje sam ove dane instalira i isproba, zadrzao sam Sygic i Navigon Europe 5.2.0...neznam koja je bolja...obe imaju bezbroj podrucje u okruzenju koje nude pa cak i u selendrama, ono Ambulante, Restorani,Banke, Prenocista, itd..odlice obe...

zele

Software guru
Ja imam na svom LG Navigon,Navitel,Garmin,Dont panic,Ndrive,Igo primo megris 2.4,Sygi najnoviji koji ima za napomenuti opciju HUD koja fenomenalno radi,Copilot,Tomtom,Auto mapa,sve navigacije rade perfektno i mape su u svima za svaki uređaj Navteqove jer ove ostale kao što su TA ne valjaju za Hrvatsku jer je loše odrađena i što je najvažnije nijedna navigacija ne troši internet niti je isti potreban jedino mora biti uključen GPS,znači ako nekome od gore navedenoga nešto treba neka se javi i stiže sve radi na svim uređajima i tabletima android operativni sustav.
Mirkec, buduci imam Navigon i Sygi, sta mislis o Garminu, Dont panic, Igo svi preporucuju,Sygi najnoviji koji ima za napomenuti opciju HUD (sta mu je to HUD),svi preporucuju i Copilot...stavija bi jos neku jer sam picajzla(za one koji znaju sta je to), Stavija bi taj Sygi sa HUD kad kazes da je ludilo a po tvojoj preporuci bi stavija jos onu koja najlipse izgleda a i da valja i po mogucnosti da je na hr...moga si mi poslati sa zdravo seljackim opisom instalacije..

mirkec

Office user
Vidi ako si stavio Sygic i Navigon nemaš potrebe drugo da stavljaš,jedino može još Igo jer on ima isto navteq mape koje su najbolje za Hrvatsku Dont panic je odlična navigacija i mape precizne za Hrvatsku ali nema đabe plaća se 50 kuna,garmin radi samo na nekim verzijama androida znači ove nove ništa,a Hud opcija ti je kad voziš po noći a nemaš na primjer nosač za mobitel uključiš sygic zadaš rutu klikneš na hud u doljnjem desnom ćošku i mobitel staviš na tablu i opcija huid ti prebaci sliku na špferšajbu i sve se lijepo vidi ,da bi ti pravilno polazivalo na šakbi klikaš po deskopu elrana i ono se okreće dok ne dobiješ pravu sliku a glas normalno ode i to je to inače navigacija je super,malo sam bio u gužni ovih dana ako ti šta treba za navigacije javi mi i ati.sve ću ti poslati

zele

Software guru
Aj moga si mi onda poslat Sygi najnoviji koji ima HUD, to mi izgleda super...i mozes mi poslat i Igo..