Advertisement

Koji internetski preglednik koristite?

Moj internetski preglednik je...

• Total voters
    12
Advertisement

msitum6

Basic PC user
ja sam prije koristio firefox a imam ga i sada instalirana ali raðe se sada služim sa google chrome.....super je

dalmatino

............
Dugo sam koristio operu dok sam bio na sporijim interen vezama i dok sam imao slabiji komp ,sada kada je sve dobro firefox mi je najbolji zbog svojih moguænosti ,a velika veæina koristi google chrome i to je ok kod onih koji imaju dobar RAM i procesor al oni sa malim RAM-om i slabijim procesorom griješe jer ih on strašno optereæuje

Tribanj

Software guru
Firefox je moj glavni preglednik, ali u zadnje vrijeme koristim i Internet Explorer 11 koji je, po meni, bolji od prethodika.

STONE

Prijatelj *****a
Chrome najviše zbog nekih ekstenzija bez kojih ne mogu te u zadnjih pola godine i Palemoon..

Dkorisnik

PC user
Ja koristim Chrome vec duze vrijeme kao glavni preglednik.Potom slijedi Firefox,Opera,Comodo,Safari,pa Internet Explorer.To je neka moja rang lista najboljih .

Vespera

Learning to use PC
Najčešće Firefox, već godinama, jer ga je najlakše prilagoditi specifičnim zadacima bilo kroz add-ons ili kroz korištenje različitih profila, iako je i Chrome tu sve bolji. No, kako se bavim izradom web stranica, koristim i sve druge preglednike, barem zbog kontrole...