Advertisement

Koji IM klijent koristite?

Koji IM klijent koristite?

• Total voters
    8

Dzi

Administrator
Staff member
Koji IM klijent koristite za komunikaciju putem Interneta?

Ja koristim Skype uglavnom. Jedina mana mi je što nema offline poruka i što se ponekad zna desiti da ne isporuèi primaocu poruku odmah iako je on online.

Advertisement

arwen

Let me out of this dream...
Koristim skype veæ dugo godina, prije toga icq, a prije toga msn.

Dzi

Administrator
Staff member
Tako sam i ja poèeo. Ja sam doduše koristio ICQ ali su svi poèeli Skype koristiti te su me tako prisilili da ga i ja poènem koristiti. Neko vrijeme sam imao Skype, ICQ i Live Messenger ali sam onda shvatio da to nema smisla i odluèio koristiti samo Skype ali i njega ogranièim da mi nije upaljen stalno

Logitech123

Logitech assistant
Skype, Xfire, msn? Dalje nista, društvene mreze su sad popularnije za chat sa drugima :)
Steam - tu i tamo kad neku igru treba kupit / odigrat

rirobi

... joj sta ja nevolim te drustvene mreze, pokusavam sve u blizini odgovorit od te ideje, ali nitko ne slusa previse

rirobi

... pa neznam, nikad mi nije lezalo. Ako nekog trebam bolje mi je nazvat 2-3 min i sve rijeseno, to je moje misljenje

Dzi

Administrator
Staff member
Takva komunikacija zna biti dosta spora. Ja osobno ne koristim facebook klijent na mobitelima jel mi ide na živce. I sada da se svako malo logiram i gledam da li mi je netko tamo poslao poruku. Ako me netko treba za to služi e-mail, ili bilo kakva komunikacija na mobitel (sms, poziv ili poruke na viber, whatsupmymessenger).

Logitech123

Logitech assistant
Pa facebook aplikacija se moze namjestiti da ti mobitel vibrira kad poruka dode tako da mislim da ima isti princip kao i obicne SMS poruke osim sto zahtjeva malo vise baterije i podatkovnog prometa :)

Dzi

Administrator
Staff member
Moze ali još mi samo treba fejs na mobitelu. Dakle, na mobitelu bi trebao imati facebook, whatupmymessenger, viber, skype. Baterija papa nakon 10 sati max

Dzi

Administrator
Staff member
Mislio sam da su samo pokrenute u pozadini. Zato sam si ja uz iPhone kupio još i jedan "stari" mobitel kojeg punim svakih 10-12 dana

Logitech123

Logitech assistant
Moj frend je kupio za Xperiu S neki dodatak prijenosnu bateriju. Stavis u dzep i ukljucis ga putem USB-a i mobitel se puni sam... Kasnije tu bateriju sam u struju da se napuni i ona i gotovo, to je prava stvar samo dode par stotina kuna.