Advertisement

Koji antivirusni program koristite

Advertisement

gorand

Software guru
nekad koristio eset,......ili se plaæa ili se mora snalaziti ;)..........sad koristim avast i nioèemu ne razmišljam.........

arwen

Let me out of this dream...
Avast, prije sam koristila Eset, ali Avast je besplatan i ne moram razmišljati kad æe mi isteæi serial key...

Dzi

Administrator
Staff member
Meni je baš prije par dana istekao za Eset Smart Security. Ali to se barem lako kod njih sredi

borg

Resistance is futile !
AVG 2012! Bio sam na Nod-u, Avastu, itd ali trenutno mi je AVG broj 1. Razloga je puno, ali jedna od najvažnijih stvari je dužina licence.

Dzi

Administrator
Staff member
Mene nedmis opskrbljuje NOD licencama tako da se ne moram muèiti :)

Logitech123

Logitech assistant
Avira :) Odkad je dobila ovaj novi facelift mi je bolja ( prije god/2 ). Prije sam koristio crackani NOD, al to bome nije islo u pravom smjeru.

dalmatino

............
eset je najbolji najmanje optereæuje RAM i procesor,regitracija nije problem,avg i avast previše optereæuju RAM i procesor ok je ako je komp jak al kada ih instaliraš na 512mb RAM-a je strava

gorand

Software guru
eset je najbolji najmanje optereæuje RAM i procesor,regitracija nije problem,avg i avast previše optereæuju RAM i procesor ok je ako je komp jak al kada ih instaliraš na 512mb RAM-a je strava
oooooo,pa neko se vratio......odmah on registracija nije problem,jel ti to hoèeš da nam Dži opet izbriše pola postova ;)......dobrodošao dalmoš.....

Sanka1214

ASC Pro User
Na PC-u koristim Aviru Free Antivirus i malwarebytes antimalware i zasad sve radi dobro, a na laptopu je Avira Internet Security 2012.

dalmatino

............
Na PC-u koristim Aviru Free Antivirus i malwarebytes antimalware i zasad sve radi dobro, a na laptopu je Avira Internet Security 2012.

reci mi ta avira kako radi jel uspori puno komp ako znaš kakva je u usporedbi sa avg i avast? ne treba meni nego kada nekima instaliram stalno sam u dilemi što instalirati ,ne sviðaju mi se avg i avast pa me zanima avira

Franc

Jazavac
Moje iskustvo, što se resursa tièe, kaže; najbitnije je koristiti nativni software pa tako i AV.
A što se tièe zaštite, iskustvo mi opet govori da je mozak najdjelotvornija zaštita protiv malicioznog smeæa.
A ako baš nestko hoæe znati koji AV koristim; Windows Defender kroz W8, a na W7 MSE.

Sanka1214

ASC Pro User
Oprosti što malo kasno odgovaram ali ne znam kakva je u usporedbi sa avg-om i Avast-om ali ja ju koristim veæ duže vrijeme i uopæe mi ne usporava komp, samo su update-i malo veæi, sad koliko je dobra to je upitno jer poslije nje uvijek skeniram s malwarebytes i on uvijek još nešto naðe (to je za Avira free Antivirus), a internet security bar ja ni ne primjetim ju, samo kad mi pronaðe nešto, komp mi radi ko da je ni nema, troši mi oko 30 MB ram-a, za free ne znam kolko ram-a troši jer ga više ne koristim. Ali sad èu probati prijeæi na bitdefender pa vas pitam jeli ga netko veæ isprobao, kolko sam èuo to je najbolji antivirus, što vi kažete?

Aco29

Moderator
Staff member
Da li je on bolji od nekog drugog antivirusa to je relativno.Za njega ce ti neko reci da je dobar i najbolji zato to ga koristi dugo vrijeme i navikao je na njega.Niko ti na to ne moze odgovoriti a da je u pravu svaki antivirus ima svojih mana i prednosti,najbolje skines i probas ako ti se svidi koristis.Iskreno dok sam imao antivirus instaliran na kompu probao sam i njega,i nista bolje mi se nije pokazao nego recimo nod ili avira ili avg ili bilo koji drugog antivirusa kojeg sam koristio barem sto se tice detekcije.U danasnje vrijeme se vise gleda koliko antivirus trosi resursa,neko njegova detekcija,jer i za detkeciju bitdefender ti nece nesto detektoavati dok recimo avg hoce ili obratno.

A u zadnje vrijeme dok sam koristio antivirus,koristio sam Microsoft Security Essentials i bio prezadovoljan,resursa koliko trosi i neosjetis a sto se tice detekcije i tu je sasvim zadovoljavajuci,a plus i besplatan je..

Znaci probas nekoliko koji ti najvise odgovara koristis.

dalmatino

............
Kada instaliraš Microsoft Security Essentials , AVG ,Avast,Aviru ,Eset na komp sa 512 MB RAM-a onda vidiš drastiènu razliku u brzini kompa ,tu je Eset ne najbolji nego zakon a na jaèi komp možeš instalirati što želiš,sve sam ih probao nekoliko puta i ponavljam Eset je za kompove sa malom radnom memorijom i slabijim procesorom zakon

Aco29

Moderator
Staff member
Microsoft Security Essentials ne guta vise od eset,èak sta vise eset 6 guta i vise,plus sto kod eseta se vrlo cesto desava memory leak.Uzima i uopste ne oslobadja memoriju..