Advertisement

Koja vam je najdraža igra?

Dzi

Administrator
Staff member
Koja vam je najdraža igra?

Meni je najdraža Sim City 4. Nažalost s Sim City Societies su me posve iznevjerili ali polažem velike nade u novi Sim City koji æe izaæi u veljaèi 2013.

Advertisement

Logitech123

Logitech assistant
Da malo ozivim temu. GTA SA mi je najdraza, u nju sam utulio 1200 sati igranja, em mp-a em sp-a. Prepunio modovima, grafickim poboljsanjima, igru skroz namjestio svom ukusu. Ima jedna slika al nemogu je naci, na slici je mapa san andreasa i pise ispod " mapa koju znate vise nego svoj vlastiti grad u kojem zivite" - Tako je kod mene :D

Tablet

Software guru
Trenutno igram stronghold pomalo, a volio bi neke aute dok ne izade GTA 5, ako ima kakav prijedlog slobodno-nisam igricr igrao godinama niti pratio sta ima

EksplozivniMetak

Learning to use PC
Teško mi se odlučiti između HL2, ME serijala i Grim Fandanga, no mislim da mi nijedna igra nikad neće biti draga poput GTA:SA u kojoj sam definitivno proveo najviše vremena pred 10 godina :D

zagorhac

Basic PC user
Uf, teško je izdvojiti neku igru... Crash Bandicoot, ISS, Final Fantasy (VII, IX), Medal of Honor II (na PS1), Tomb Raider II (isto PS1), GTA SA, GTA VC, ... ima ih jos, sigurno. Ne znam da li je stvar što sam bio mali, tj. "zaluđeniji" igrama pa su mi iste bile zanimljivije, ali današnje igre igram samo da mogu reći da sam igrao i prošao. Igre mi nemaju tu neku "dušu" kao prijašnje. Nadam se da će sa novim GTA to biti drugačije.

SlavkoHR

Basic PC user
jako volim strategije ali već duže vrijeme nisam ništa dobro igrao. Možda mi je i dalje Age of Empires serijal najdraži