Advertisement

Kako Google vidi Hrvatsku, Bih, Sloveniju i ostale države

Slažete li se kako Google vidi kartu Europe ?

• Slažem se

Votes: 0 0.0%
  • Ne slažem se

Votes: 1 50.0%
  • Što se tiče Hrvatske, Slovenije i Bosne svakako :)

Votes: 1 50.0%

• Total voters
    2

Tablet

Software guru
Znate li kako Google 'vidi' Hrvatsku?

Hrvatska - Beautiful
Bosna i Hercegovina - Poor

Slovenija - Small

Google Autocompletes ima svoje ''mišljenje'' o svakoj državi svijeta.
Jeste li se ikada upitali koje pridjeve Google Autocompletes prve izlista kada se u tražilicu ukuca ime pojedine države? Business Insider istražio je prošlog vikenda odgovor na to pitanje i doznao kakva je situacija u SAD-u.

Dan kasnije američki student Randal Olson napravio je svoju verziju iste karte za Europu. Pitate se kako Google vidi Hrvatsku? ''Prekrasnom'', što nije loše pogotovo ako se baci pogled na većinu europskih tranzicijskih zemalja koje su uglavnom opisane ''siromašnim''.
unnamed-1-2.png

screen shot 2014-01-27 at 3.59.18 pm.png

Advertisement

STONE

Prijatelj *****a
Jbg kod nas su bile samo dvije opcije..
1.Beautiful
2.Poor (k'o ostatak istoka)..

Bolje onda prva mada ni sa drugom ne bi kiksali..
Čudo da se nisu sjetili i Corruption..:D

Tablet

Software guru
Mislim da su baš pogodili. Nije bitno koja će nama asocijacija prvo pasti u vezi nas, nego drugima, a strancima prvo na pamet padne da smo prekrasna država. Isto što nama i a izgleda i cijelom svijetu prvo na pamet padne kad je u pitanju Slovenija, je riječ mala :D A što se tiče Bosne i Hercegovine, a to je stvarno priča za sebe, ali riječ siromašna paše, iako su mogli napisati i idealna država :)

Opće je poznato da Bush nije mogao baciti atomsku bombu na Sloveniju, jer je nije mogao naći na karti :p:p:p (vic)

Tablet

Software guru
haha,.......idealna zemlja u kojoj žive mujo i haso......i umalo zaboravih fata........
pa idealna je država, nitko te ne zajebava, možeš peći koliko rakije hoćeš, možeš pišat di želiš :D nitko te ništa ne pita, voziš golf dvojku ili mercedes 190 i ko kralj si :)

Tribanj

Software guru
k'o prstom u g.....:)

haha,.......idealna zemlja u kojoj žive mujo i haso......i umalo zaboravih fata........
Ima i nas koji nismo ni Mujo, ni Haso, a ni Fata. Ima i nas Hrvata. Ne želim vrijeđati pripadnike drugih naroda i vjera, ali činjenice su činjenice. Nismo mi Hrvati u BiH krivi što nas je izdala komunistička i udbaška vlast u Hrvatskoj. Ne samo da nam ne pomaže, nego nam svjesno i odmaže. Nismo mi Hrvati u BiH krivi što su Englezi i dugi svijetski fašisti na cjelokupnom hrvatskom prostoru stvorili još jednu državui to umjetnu tvorevinu koja se danas naziva BiH.

Tablet

Software guru
Nema potrebe baš svaki put citirat prethodni post, vidi se po odgovoru na što se misli :)
Najbolji vicevi su iz bih-a tu nema dileme, a gorand se malo našalio - umalo je zaboravio spomenut fatu ;)
Što se tiče Hrvata u BiH, nažalost situacija nije dobra jer je politika skovala krivu državu, ali nadamo se da će bit bolje :)
Kad smo kod viceva evo jedan meni najdraži:

Tribanj

Software guru
Shvaćam ja da je to vic, ali to sam iskoristio da iznesem ono što me muči. Već sam to rekao za gorand.

Što se tiče citata, ja nekako volim biti konkretan, ne volim pretpostavke i zaključivanja.

gorand

Software guru
da ne citiram postove.....nešto mi nije jasno .....zašto uvijek mujo haso(2 muškarca) i fata (1 žena).....jel to u bosni nestašica žena....:)...............znaći zato oni idu u sloveniju.......

p.s.stariji članovi znaju,...može sa goran

Dzi ima jedan nick goran od prije nekoliko godina bez posta,briši ga da
mogu uzeti nick :)

Last edited: