Advertisement

Kako dodati linkove podkategorija u vBulletin forumu

Lutalica

Basic PC user
Zdravo svima

gledo sam na forumu da nema slucajno ova tema ako postoji neka onda administracija izbrise ili prepomjesti ovaj post.

pocetnik sam u vbulletinu trebam malu pomoc

kako dodati ove podkategorije ( subforum ) neznam tocno kako se to zove ali recimo vidim ove kao primjer ova kategorija igrica ima vise kategorija

Kutak za sve ljubitelje igara
Sub-Forums: Igraèe Konzole,Igre i video,Khan Wars.itd...

gdje moram ici u administraciji ili ima neki plug za instalaciju tog mozeli mi netko od vas navesti primjer evo slika ako kome nije jasno dodatno Unaprijed Zahvalan svima pomagacima.

Advertisement

Dzi

Administrator
Staff member
U AdminCP odaberi Forums & Moderators. Zatim Add new forum.
Tamo unesi ime foruma, i pod Parent Forum unesi gdje želiš da ti se novi Forum pojavi

Lutalica

Basic PC user
Hvala na pomoci nisam mislio tako posto mi neda ovaj forum dodati sliku evo vec pokusavam vise puta kopiraj link pa pogledaj nasto sam mislio img34.imageshack.us/img34/6246/43088068.jpg

Dzi

Administrator
Staff member
To su isto podforumi koje dodajes na taj nacin.
Kod foruma roditelja prilikom dodavanja nemoj odabrati opciju "Act as forum", a u forumima na najmanjoj razini (to su oni linkovi) odabereš act as forum. mislim da je to to

Lutalica

Basic PC user
:(( Nije opet to to isao sam vako primjer : Forums & Moderators>>Add New Forum>>Test>>Parent Forum>>Act as Forum (Will act as category if no) Tako isto sa drugom testnom kategorijom i nije kao na ovoj sliki imate isto i vi na svom forumu pod kategorijom Web Razvoj pa onda ide vako Sub-Forums: Recenzije Web Stranica

Dzi

Administrator
Staff member
Pazi da podforumi imaju podešen "Parent forum". To ne smije biti "no one"

Lutalica

Basic PC user
Malo sam dosadan izgleda ali svi smo u necemu pocetnici evo poslo sam ti na privat podatke ako moze dami test pokazes

zato su forumi da se pomaze i diskutira :) nadam se da ces me razumjeti Hvala

Nikako mi se na pocetnoj nepokaze ona mala slova za sub forum kao na sliki ili sub forum kategorija

unutra u kategoriji ima vani na pocetnoj od foruma nema to me muci kako na sliki i kod vas ima :(

Last edited:

Dzi

Administrator
Staff member
Sreðeno. Pogledaj si u Settings "HelpForum Listings Display Options"

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Download.hr 7
Hardver 6
Download.hr 5
Download.hr 5
Hardver 2