Advertisement

Kakav imate internet?

Advertisement

Bobiæ

Weboman
kakav net imate

Ja na net idem prek wirelessa. Udruga PING ima oko 450 èlanova 5 (pet) ADSL veza na internet brzine 16 Mbps koju mogu koristiti svi èlanovi udruge PING.

Nema limita ili ogranièenja na potrošeni promet (bandwiht) za èlanove,, cjena prava sitnica 300,00 kn godisnje, obiteljski paket koji koristim 450,00 kn godisnje.
I bog te veseli :clap:
Download varira od 70 pado 700 kbps prosjecno oko 450 nije nesto al naspram carneta:punk: :yes:
Za vise informacija
Code:
http://www.udruga-ping.hr/

Dzi

Administrator
Staff member
O ti si PING-ovac.... ja sam samo imo priliko isprobat uslugu PRDONJA. Pozdrav Pitomaèi

Dzi

Administrator
Staff member
Kao prvo: ak sam dobro skuzio vi ste otac/kæer/otac ? :)
Kad bi barem ja svog starog nauèil da upali komp, pomiæe miš, klikne na ikone, otvori internetski preglednik, klikne na linkove, napiše nešto na tipkovnicu, i psota po forumu

Kao drugo: izgleda da je arwen jedina ovdje na prdonjama

V3r0n!k@

tehnièarka :)
Dobro si skužio, mi smo Otac i Kæer bez ovog drugog Oca :D
tata mi je stvarno maher za kompove...nije da se hvalim..al je tak :D

zoranTT

Software guru
ja sam prije jedno mjesec dana imo dva kompjutera(sad je jedan crko) a živim kuæu uz kuæu uz roditelje pa sam mislio kod mojih da ubacim jedan komp i da ga povežem kablom sa mojim kompom i da dozvolim djeljenje interneta
ali kada sam im to predložio dobio sam odgovor da u njihovu kuæu to neæe dok su oni živi

gorand

Software guru
ja sam prije jedno mjesec dana imo dva kompjutera(sad je jedan crko) a živim kuæu uz kuæu uz roditelje pa sam mislio kod mojih da ubacim jedan komp i da ga povežem kablom sa mojim kompom i da dozvolim djeljenje interneta
ali kada sam im to predložio dobio sam odgovor da u njihovu kuæu to neæe dok su oni živi
ako si im prièao o "napadima" nije ni èudo :rolleyes:

V3r0n!k@

tehnièarka :)
samo da vam reæem...moj je tata u cvijetu mladosti ( 39) ko i veæin vas :D pa ga još drži komp :)

Pere

PC user
5 Mbit/512kb ili više, flat + 100 minuta telefoniranja unutar lijepe naše za nekih dvjestitinjak kuniæa mjeseèno :)