Advertisement

Jedan komercijalni program besplatno svaki dan

Dzi

Administrator
Staff member
Poštovani posjetitelji,

od danas na portalu Download.hr možete besplatno dobiti licencu za jedan komercijalni program svaki dan. Svaki dan æe na našim stranicama biti dostupan jedan komercijalni program koji osim što ga možete besplatno skinuti, možete dobiti i besplatnu licencu za njega.

Licenca æe nakon aktivacije trajati 1 godinu kao da ste kupili program, ali bez prava na korisnièku podršku.

Program æe biti dostupan samo 24 sata te morate aktivirati licencu unutar tih 24 sata. Nakon isteka 24 sata dolazi novi besplatni program.

Stoga obavezno posjetite:
Besplatni komercijalni program svaki dan - Download.hrhttp://www.download.hr/free-software-every-day.html

Advertisement

Dzi

Administrator
Staff member
Evo gore sam stavio link na hr verziju stranice... jedino opisi jos nisu hrv. mozda i za to nesto skemijam

Dzi

Administrator
Staff member
Danas program za sve vas koji se stalno pitate pa kako vise nemam mjesta na disku

Aco29

Moderator
Staff member
sta se desava sa ovim dijelom vec tri dana mi izbacuje kao da stranica nepostoji.

Dzi

Administrator
Staff member
ups. radio sam prekjucer odrzavanje servera i izbriso fajl koji je zato zaduzen (bas sam se pitao kad sam birso sto to radi :) )
cim dodem sa faksa sredim

Bobiæ

Weboman
History Killer Pro

Mislim da je vredan spomena,, ja ga danas skinuo, probo, radio s njim i sviða mi se,,
nadasve brz jednostavan i ucinkovit,,, probo s ccleanerom nista ne nelezi poslije njega,,
pa ono moja preporuka :em3700: jer je jos samo danas u Vasem gradu :yes: k tome i besplatan...

Bobiæ

Weboman
Poštovani posjetitelji,

od danas na portalu Download.hr možete besplatno dobiti licencu za jedan komercijalni program svaki dan. Svaki dan æe na našim stranicama biti dostupan jedan komercijalni program koji osim što ga možete besplatno skinuti, možete dobiti i besplatnu licencu za njega.

Licenca æe nakon aktivacije trajati 1 godinu kao da ste kupili program, ali bez prava na korisnièku podršku.
r
Nego,, Dzi,, postoji li spisak programa koji nadolaze odnosno koji ce kojeg dana biti na raspolaganju..
Konkretno me zanima nalazi li se Acronis na listi u skoroj buducnosti??