Advertisement

Instalacija Windowsa na USB stick

dalmatino

............
Ne mogu slikati u biosu,ako si sve napravio kao što sam pisao ,ideš kada se podigne u biosu na bootable isos+windows xp/vista/7/8
i tu ti treba doći to što želiš da se podigne,ponekad zna vratiti na početnu stranicu ti opet klikneš enter i ako je sve ok mora ići,da si ti neki početnik ajde nebi se čudio,onaj ko zna instalirati windowse uz malu pomoć to riješi za 2 minute,pa meni too niko nije pokazao,malo sam,čitao na toj stranici di se skidaju yumi i kompani,probao i uspio,fora je u tome,što pored 1 iso-znači ako si naprimjer već postavio-snimio neznam kako bi to nazvao nešto,npr xp live,možeš dodavati još što želiš,ima nekih programa koji neće rade,njih izbrišeš bez formatiranja i dodaješ što želiš,otom potom prvo riješi prvo ,ne kužim što ti nudi,ako si sve dobro napravio ,treba ti doći ovo i kada dođe to što si ubacio,ideš strelicom na tipkovnici do toga i lupneš enter,ako ne ide par puta onda si pogrešno skinuo,probaš sa nekim drugim,ima masu iso fileva koji ne idu kod mene

Attachments

Last edited:

Frisko

Basic PC user
Rufus je zakon,pokretanje instalacije sa USB - a ide bez problema i puno je brže nego sa optičkog medija :)