IncrediMail imam problem!

zele

Addicted to Download.hr
Ako neko od ekipe koristi IncrediMail, dali zna u cemu je problem na slici:
Nema sta nisam proba, deinstalirao verziju i instalirao isti a i noviju...sad sam napravio sistem restore jer sam imao napravljen bekap sistema kad je sve bilo frisko, isti problem je ostao..

Image 4.jpg

zele

Addicted to Download.hr
Svaka cast, al je dobar, praktican i jednostavan...u njemu postavis sve mailove koje imas i skidas sve...mozes odrediti sta je spam i odma ih brise...u njega a i uz bilo koji mail program, dobro je instalirati MailWasher Pro....prvo njega pokrenes, on skenira sve mailove koje su ti poslali, odma odredis spam, pokrenes mail program i on automatski nee skida te spamove..

Aco29

Moderator
Staff member
Ne radi na Windows 10 nikako kako treba, da li još nisu optimizovali dobro program ili već šta.

Tribanj

Addicted to Download.hr
Evo ja instalirao oba programa na Windows 10 x64, Build 10586.36 i do sada sve radi kako treba.

zele

Addicted to Download.hr
Ja mislim da je problem u jednom cracku kojega instaliram za jedan program ali nisam siguran za koji, jer treba svaki puta instalirati Windows 8 ponovo. Na sedmici radi ok i sa time crackom...
Drugi mi je problem jer imam vise mail adresa na gmail sto svaki puta (od nedavno), gmail trazi da verificiram da je to moj mail i da registriram program sa ojim otvaram mail....e to me je dobro izvozalo...
Jel i tebe Tribanj?

Tribanj

Addicted to Download.hr
Ja mislim da je problem u jednom cracku kojega instaliram za jedan program ali nisam siguran za koji, jer treba svaki puta instalirati Windows 8 ponovo. Na sedmici radi ok i sa time crackom...
Drugi mi je problem jer imam vise mail adresa na gmail sto svaki puta (od nedavno), gmail trazi da verificiram da je to moj mail i da registriram program sa ojim otvaram mail....e to me je dobro izvozalo...
Jel i tebe Tribanj?
Ja sam to deinstalirao. Ja imam jednu e-mail adresu za Outlook i jednu za Gmail. Kad dobijem poruku IncrediMail više puta me uopće nije obavještavao o dospjeću poruke i u njemu je nisam moga otvoriti jer je ne bi ni bilo, pa tako nisam mogao odrediti jer li poruka spam ili nije. Stoga sam odlučio obje aplikacije koje si naveo u svom prvom postu deinstalirao.

zele

Addicted to Download.hr
IncrediMail te mora obavijestiti kad dodje poruka, ako je pokrenut a tako isto i MailWasher Pro...ne samo da obavijesi, nego biras i melodiju i vizuelno kako zelis.

Tribanj

Addicted to Download.hr
IncrediMail te mora obavijestiti kad dodje poruka, ako je pokrenut a tako isto i MailWasher Pro...ne samo da obavijesi, nego biras i melodiju i vizuelno kako zelis.
Znam, ali ja sam ova dva programa postavio da se pokreću zajedno s Windowsima i bez obzira na sve u većini slučajeva nemam obavijest, a kad otvorim ova dva programa u njima uopće nema novih poruka.

zele

Addicted to Download.hr
E to je ono o cemu sam napisao...od neki dan su svi uveli verifikaciju maila ako se otvara u bilo kojem programu innace nema poruka...to je mozda dobro ali sam se ja toliko ispi....dio dok sam to doveo u red a za MailWasher jos nisam i mislim da necu...

Tribanj

Addicted to Download.hr
E to je ono o cemu sam napisao...od neki dan su svi uveli verifikaciju maila ako se otvara u bilo kojem programu innace nema poruka...to je mozda dobro ali sam se ja toliko ispi....dio dok sam to doveo u red a za MailWasher jos nisam i mislim da necu...
Programi su meni zanimljivi, ali mislim da još treba raditi na njima kako bi normalno funkcionirali.

Aco29

Moderator
Staff member
Ako je Gmail u pitanju pogledaj u profilu je li ti omogućena opcija "Allow less secure apps"

View attachment 6420 View attachment 6420

Tribanj

Addicted to Download.hr
Meni je problem s Outlook. Na Gmail vrlo rijetko dobivam poruke, dok na Outlook dobivam čest.

Aco29

Moderator
Staff member
Otvoriš gmail odeš na My account, kada otvoriš sa leve strane klikni na Connected apps & sites kao na slici..

1.jpg

Spusti se niz stranicu i pri dnu imaš tu opciju Allow less secure apps treba da stoji
Allow less secure apps: ON

zele

Addicted to Download.hr
Aco29, kad kliknem na ono sta si oznacio crvenom strelicom, onda mi otvori novu stranicu i ja nevidim to sta govoris...
Image 1.jpg

Image 2.jpg

Image 3.jpg

Image 4.jpg

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Download.hr 5