Advertisement

Igre - kategorije

Dzi

Administrator
Staff member
Razmišljao sam o kategorijama unutar rubrike igre. Trenutno su tamo kategorije koje se zovu po slovima abecede.

Zanima me što mislite da li da igre presložim po žanru tip "Akcija, Sport itd" ?

I ako ste za ne bi bilo loše da napravite neku podjelu kao prijedlog (znate da ja uvjek i vasa misljenja uzemem u obzir pri radu portala)

Advertisement

x-joker

PC user
mislim bi bilo bolje da se poslozi po zanriu ....onako po abecedi je malo komplicirano sve su igre razbacane i tesko je nac on sto neko zeli ....ovako trazis np. neke pucacine (fps) nades ih sve na jednom mjestu puno jednostavnije nego onako pretrazivanje od A do Ž znaci po zanru je puno bolje :)

Last edited:

BOKI

.........
hm.....zar upravo ovo nisam sam predlagao..??.....èini mi se da jesam...još davno...možda na private.....na poèetku moje karijere moderatorijanca......:em1100:
...ali eto da odgovorim...da...bilo bi lakše, preglednije i malo 'ozbiljnije'.....

Crazy-Boy

Software guru
Da bilo bi dobro. Evo ja cu ti dati nesto :p

Nove igre
Arkadne Igre
Logièke Igre
Akcijske Igre
Zabavne Igre
Sporstske Igre
Stare Igre
Avanture
Ostale Igre
Djecje Igre
Mozgalice

itd...

Spaz

PC user
moj prijedlog

Abandonware
Akcijske
Arkade
Avanture
Breakout
Djeèje
Mozgalice
Simulacije
Strategije

BOKI

.........
hm...ova dva predloga su dobra......normalno, s tom da ostaviš ono ''5 zadnjih', 'top 5 ' i koliko ukupno.....

Dzi

Administrator
Staff member
istina ali buduci da su sports igre popularne obicno je to dvoje odvojeno

krnjo2003

Advanced PC user
A ovako nešto

Platforma:pc,PS2,xbox,......
Prikaži igre na slovo:A-Ž
Žanr: akcija, avantura, pucaèina, sport,.......
Sortiraj po: novo, najpopularnije, recenzije,.....

Reactions: Dzi

Dzi

Administrator
Staff member
Ovo je samo PC download portal za Windows platformu. Necu se opterecivat sa drugim platformama jel i ovo je puno posla

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Download.hr 3
Vijesti 0
Vijesti 0
Download.hr 9
Download.hr 5