Advertisement

HT - Hrvatski Telekom

Tribanj

Software guru
Ako dekodiraš mobitel ili ga rootaš, gubiš garanciju. Što se tiče ostalog, mislim, ali nisam siguran, da ne bi trebao gubiti garanciju.

Dzi

Administrator
Staff member
Po EU regulativi ne gubiš garanciju. Trenutno se firme kod nas ponašaju protivno zakonu. Moraš biti stvarno uporan da bi izborio svoje pravo

Tablet

Software guru
Koristi li tko simpa prejaku opciju ? došla mi poruka da do sutra navečer ako aktiviram 50 kn mjesečno aktivacija, 1000 minuta prema svim mrežama, 1 GB interneta, uspostava poziva 29 lipa... ima li kakva caka ?

Sada mjesečno (30-40 dana) potrošim bon od 100 kn jer mi se aktivira opcija Maraton XL, a prema ovoj bi odmah platio 50 kn i još 29 lipa po pozivu, inteneta mi može biti 1 Gb (i previše)...

Simpa Prejaka opcija | Simpa - štima SVIMA

Tablet

Software guru
Hrvatski Telekom udvostručio brzine 4G mreže, od sredine veljače rastu na 150 Mbps - mob.hr

Hrvatski Telekom udvostručio brzine 4G mreže, od sredine veljače rastu na 150 Mbps

Iz Hrvatskog telekoma stiže vijest koja će obradovati sve korisnike njihove LTE mreže. Do sada je maksimalna brzina u downloadu iznosila teoretskih 75 Mbps, no od sredine veljače ona se udvostručuje, tj. penje se na 150 Mbps.

Ovisno o lokaciji, korisnici su do sada u prosjeku postizali brzine od 20 do 40 Mbps, pa se nadamo da će nakon ove nadogradnje barem dvostruko porasti. Imajte na umu da ćete za korištenje brzina većih od 100 Mbps (LTE Cat 3) morati posjedovati uređaj novije generacije s podrškom za LTE Cat 4, (do 150 Mbps).

Detaljnu kartu pokrivenosti 4G signalom pogledajte ovdje.

tttt.jpg

Tablet

Software guru
Trebas nazvat na broj s fiksnog i dode ti na sljedecem racunu taj racun za bon. Imam jos fore sutra, nedavno sam kupio bon tako da mi ne treba jos mjesec dana. Koristim tarifu di kad kupim bon od 100, tj. 110 kn sljedecih 30 dana imam nesto povoljnije, tako ako kupim bon aktivira se odmah a tek je krenulo ovih 30 dana. Poslije 30 dana trose se ko ludi

Tablet

Software guru
Razmotrit ću, samo što mi je draže plačati 20 kn više bez obaveze, nego s đavlima sklapati ugovor

Franc

Jazavac
Razmotrit ću, samo što mi je draže plačati 20 kn više bez obaveze, nego s đavlima sklapati ugovor
Dvije godine jesu dugo, ali jednim udarcem smanjiš ratu i za siću dobiješ relativno dobar HDD. Svejedno ćeš slijedeće dvije godine glavinjati po netu, sa ugovorom ili bez. :)

P.S.
Nisam HT agent. :sneaky:

Aco29

Moderator
Staff member
njih tko god da nešto pita,oni odgovore da je centrala predaleko.......a kad naplaćuju račun,onda nije bitno koliko si od centrale...
:funny2:

Podnesi zahtev da plaćaš pola računa zato što si predaleko.:D