Advertisement

HT - Hrvatski Telekom

Tablet

Software guru
Prije su se ljudi dovikivali s brda na brdo, a ti dva flat mobitela ;)

ma vip je skup ko vrag uopce ne shvaćam kako ljudi ne odu iz njega, valjda im se plača duplo... Jednog člana sam maknuo iz vipa i račun je manji za više od duplo, a sad 4 puta više zove :)

Tablet

Software guru
Na VIP u je plačao oko 160 kn s tim da se susprezao zvat kad je htio. Prebacio sam ga na TELE 2 na opciju SMART (po starom režimu smart) i sad plača oko 65-70 kn mjesečno i zove kad god se sjeti

Last edited:

Franc

Jazavac
T-com ponudio Flat internet na optici. Fakat je bilo u najmanju ruku čudno da i prije nije bila mogućnost Flata na optici!? No ako uzmemo u obzir da na toj brzini HD film se skida u roku par sekundi onda je to možda i bio mudar potez zbog mnogobrojnih ličera i cuclača prometa. :)

Kako god sad je tu.
- Brzine su fantastične: Osnovna brzina 40/10 Mbit/s, najveća brzina 100/20 Mbit/s.
- U ponudi tri paketa

Nije mi dostupno, ali da jeste ne bih se dvoumio uzeti prvi ("najmanji") paket Ultra MAX2:
  • Prva 3 mjeseca uključena brzina 100/20 Mbit/s
  • Brzina nakon 3 mjeseca 40/10 Mbit/s
  • Cijena 291 kn
Što smatram da je puno, ali s obzirom da na 4 mb/s flat imam istu ili sličnu mjesečnu ratu na DSL-u i nije puno.
Ili čak pojedinačno samo internet na UltraMAXnet paketu (276 kn), bez telefona, što i nije puno jeftinije no...

Provjerite jeli vam optika dostupna ovdje Ultra MAX paketi, najbrži optički pristup internetu | Hrvatski Telekom

Last edited:

Tablet

Software guru
Došla obavijest SMS da se korisnicima bonova od 7 mj. bon naplačuje 10% više.
Kao što sam predpostavljao poskupljenje će zahvatiti samo nas na bonove, ne pretplatnike :)

zele

Software guru
Mislim da ce i pretplatnike, tako su nesto najavili i da mozes raskinuti ugovor besplatno..

Tablet

Software guru
Kao da telefonija u Hrvatskoj već nije dovoljno i najskuplja u Europi, sad još i ovo...

zele

Software guru
najskuplji smo u svemu pa tako i u mobilnim a i nemobilnim komunikacijama jer smo mi ovce za sisanje...

Tablet

Software guru
Kako je na kraju ispalo s ovim poskupljenima cijena za HT, VIP i TELE 2 ?

Koliko znam za HT cijene ostaju iste, ali su bonovi skuplje za 10 %. Da li se šta promjenilo kod pretplatnika ?
Kako su VIP i TELE 2 to regulirali ?

gorand

Software guru
za pretplatnike se uvodi naknada za pristup mobilnoj mreži od 10kn i to neovisno o tarifi i slično kao naknada za frekvenciju....

Tablet

Software guru
Fora, jedino u hrvatskoj je bon od 100 kn 110 kn :) pa nema nas nadaleko

Mislim da smo sramota od države i da će prije osvanut u Bosni nego u nas

Last edited:

gorand

Software guru
Mislim da smo sramota od države i da će prije osvanut u Bosni nego u nas
ne podcjenjuj bosanske političare,neće se oni samo tako dopustiti da izgube od naših......tu je teško odlučiti koji bolje smišljaju kako oguliti narod......

Tablet

Software guru
ne podcjenjuj bosanske političare,neće se oni samo tako dopustiti da izgube od naših......tu je teško odlučiti koji bolje smišljaju kako oguliti narod......
Mislim da su se ugledali jedni na druge, ono šte ne znaju jedni - nauče od drugih i obrnuto
Možda je to neki oblik suradnje vanjske politike :whistle:

Tablet

Software guru
Nesto mi je palo na pamet:

Oni su s ovim dizanjem cijena prevarili gradane na dugorocno. Bolje da su poskupili cijene razgovora nego bona, jer cijene ce s godinama padati i biti nize, a povecane bonove vjerovatno nikad nece vratiti. Tako da su poskupili razgovore oni bi se kad tad snizili, a ove bonove koje umjesto 100 kn placamo 110 kn vjerovatno nikad nece vratit na staro, a i samo u Hrvatskoj postoji da je bon od 100 - 110 kn (y)

nesto mi je to palo na pamet, ne znam jesam li u pravu, sta vi mislite ? (n)

Tablet

Software guru
1.7.2014.- da ne povećavaju cijene poziva uveli su 10% skuplji bon, tj. u prijevodu uveli su da će nas za 10% još derat dok god živimo u Hrvatskoj - to nema ni u Bosni (y)

Hrvatski telekom, Vipnet i Tele2 podižu cijene mobilnih usluga, baš kako su najavili nakon Vladine odluke o povećanju naknade za radiofrekvencije. Tele2 i HT uvode naknadu za pristup mreži, dok Vipnet još nije otkrio detalje o poskupljenjima.

Hrvatski telekom među prvima je objavio da od 1. lipnja vrijede novi Opći uvjeti poslovanja, ponudivši svima koji žele raskid ugovora bez naknade da to učine od 1. do 30. lipnja, jer će od 1. srpnja uvesti mjesečnu naknadu za pristup mobilnoj mreži od 8 kuna, odnosno 10 kuna s PDV-om.

Korisnici bonova naknadu za pristup mreži plaćat će u iznosu od 10 posto od vrijednosti kupljenog bona. Osim uvođenja naknade za pristup mobilnoj mreži, u HT-u najavljuju i promjene cijena međunarodnih poziva.

Slična situacija očekuje i korisnike Tele2, koji su obaviješteni da će od 1. srpnja plaćati naknadu za korištenje mreže u iznosu od 8 kuna bez PDV-a. I u Tele2 planiraju korigirati cijene u međunarodnom prometu, a korisnike obavještavaju da imaju pravo na raskid ugovora bez naknade do 30. lipnja. Iz Vipneta još nisu otkrili koje će mobilne usluge poskupjeti, ali su potvrdili da od poskupljenja neće odustati.

Tablet

Software guru
Gledam cijene poziva iz HR u BiH i obrnuto:

• T-COM
3.54 kn iz BiH prema HR, a dolazni poziv dok je korisnik u BiH je 2.02 kn

Untitled-1.jpg

• TELE 2
3.05 kn iz HR prema BiH, a nigdje ne mogu naći koliko je iz BiH prema HR i koliko je dolazni poziv kad se korisnik nalazi u BiH

dddddddddddd.png

Tražio sam na stranici, čitao "Popis zemalja po zonama nalazi se u Tele2 Cjeniku" i nigdje ne mogu naći to

Last edited:

Tablet

Software guru
Zna li tko ako kupim mobitel u Sloveniji u T-Com-u vrijedi li mi garanicija u Hrvatskoj, naravno kupio bih tamo preko oglasa novi jer ovdje su preskupi