Advertisement

HP 6830s Nadogradnja - savjeti

zele

Software guru
Jedina dobra stvar je prominiti celije u bateriji...to sam radio al je zae...b...ancija, treba dobro paziti za neostetiti puno kuciste...

gorand

Software guru
Ti ne možeš pobjeći od tih kućnih čarolija, ili pržiš ili smrzavaš. Kuhanje na redu?
haha,ja sam k'o onaj Đurine kučne čarolije.......pročitam nešto na internetu,pa sam nevjerujem,al me znatiželja vuče,..pa probam...normalno kad ne mogu ništa izgubiti......
to nisu trajna rješenja ,ali nekad pomognu....to sam probao i sa punjivim baterijama i isto pomogne,produži im se vijek za par mjeseci...
sad sam nedavno pročitao da kad akumulator rikne (isprazni se) da se ubaci dva aspirina i da dobije dovoljno snage da upali....baš mi je žao što mi je novi akumulator da ne mogu probati :)

zele

Software guru
probao sam jednom i nikad vise, stavim baterije u ledaru i proban nakon par sati,mozda dam i smijao sam se sam sebi....ali sam probao vise puta i to igra 100%, kad kiler na autu prokapa ili kiler od grijanja u kabini kad procuti i to dobro, ubacis 1-2 zlicice mljevene crne kave...nikad vise nemas problem...

Tablet

Software guru
Laptop je još živ, ali vrijeme je za novi :D da li da nastavim temu ovdje ili otvorim novu pošto je riječ o savjetima za novi laptop ?