Advertisement

God Mode

dalmatino

............
Napravite novu mapu na radnoj pvršini i za naziv mape kopirajte ovo : GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}

i dobili ste:

Ovo je samo jedan mali dio mogućnosti koji dobijate

radi i na Windows 7

Last edited:
Advertisement

gorand

Software guru
to je prava stvar samo treba znati koristiti
nisam rekao da je loša stvar,.......samo eto k'o i dzi zaboravio na to......mislim da smo o tom već prije na forumu pričali i tad sam probao,...a poslije zaboravio.....a nisam ni primjetio da mi fali...;)

kad mi je riknula grafička i kad sam vidio koliko laptop fali.....(taj dan-dva) i kad sam ga osposobio na "poznati" način..od tada mi je sve dobro,......bitno da radi :)

dalmatino

............
Masu ljudi nezna doći do puno opcija u windowsima a tu je sve sa 1 klikom,ja to isto nisam koristio jer jednostavno zaboravim na to a koliko puta idem u registar itd. a tu je sve sa 1 klikom

Tribanj

Software guru
Ja znam doći do dosta opcija, ali mi je ovo nekako brže. Kad znam što tražim, sve je poredano po abecedi, ne moram ulaziti u više datoteka, mapa i sl. da bih pronašao ono što tražim.

Kalju

Software guru
GodMode contains links to Windows Context Menu. The folder, also known as "All tasks" or "Master Control Panel", allows displaying all system management tools which usually are available through the control panel, computer management system and administration tools, Now all are conveniently accessed from a single place.
Previously they were intended to be available only for Microsoft developers.

Use MyGodMode 1.3
  • Free system management utility
  • Unlock all Windows' customization tweaks
  • Access all 260+ Windows' system management functions from a single, convenient place
Download from Sourceforge:

Page: MyGodMode | Free system management utility
Direct link: http://www.peazip.org/downloads/MyGodMode-1.3.exe

or mirrors:
Softpedia: MyGodMode Free Download
cnet: MyGodMode - Free download and software reviews - CNET Download.com
Techspot: MyGodMode 1.3 Download - TechSpot

Or make it yourself:
  1. Make new folder on desktop or where You want;
  2. if done, rename it: God Mode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}
    (copy - paste whole this new name)
  3. NB! after the folder renaming, the icon will change automatically, and it looks like the Control Panel icon
  4. if renamed, it is done.
Enjoy!