Advertisement

Gmail chat - problem

Tablet

Software guru
Imam problem na Gmail chat-u. Želim biti nevidljiv, ali nikako ne mogu jer sam navodno negdje prijavljen na Google Talk-u, tj po novom na Hangouts-u.

Na mobitelu sam se odjavio, na tabletu također i nikako ne znam gdje bi to mogao biti prijavljen da je ostalo vidljivo kad nemam nijedan drugi uređaj. Da li postoji kakva opcija u Gmail-u da se to makne, koliko sam pretražio ne postoji. Kako riješiti problem jer sam svima vidljiv u chetu iako sam se na računalu odjavio iz njega. To je malo iritantno, ispada da sam online 24 sata dnevno i ništa ne ganjam cure :)

upload_2014-3-19_0-8-8.png

Advertisement

STONE

Prijatelj *****a
Bilo je prije dva-tri dana problema na hangouts-u,al mislim da je to ispravljeno od strane Google-a..

....To je malo iritantno, ispada da sam online 24 sata dnevno i ništa ne ganjam cure :)....

:D:D:D:D:D...

Kalju

Software guru
Sorry, I do not speak yours language, but do you use Google Talk or Gmail inbox made-in chatbox? I mean messinger or chatbox or how to say .. which is visible if you open your gmail inbox.

Tablet

Software guru
Kad smo već kod žena i čehinja, ima li tko rješenje problema pa da se mogu njima posvetiti :)
Čak i kad se odjavim sa četa drugima bude da sam online (narančasto svijetli)

gorand

Software guru
Kad smo već kod žena i čehinja, ima li tko rješenje problema pa da se mogu njima posvetiti
ajd' se ti njima posveti dok mi ne pronađemo rješenje...........tad ćeš dobiti još veći problem ,pa će ti ovaj postati zanemariv'......tad ćeš imati drugi problem,a pošto o tom problemu mi više znamo ,nego o ovom ,pa ćemo ti pomoći oko toga.....jedino ako budu čehinje,.....onda zbog jezičnih barijera tu je naš Stone koji perfektno zna sa čehinjama ......mislim češki....

Tablet

Software guru
ma bit ću zadovoljan i sa hercegovkama i dalmatinkama, ni zagrepčanke nisu na odmet :) do čehinja ima još 4 mjeseca

Tablet

Software guru
Više mi paše područje Zagreba, herc. i dalmacije - što se tiče žena :) ali nije se za bunit niti protiv slavonki :rolleyes:

Last edited:

STONE

Prijatelj *****a
Kad smo već kod žena i čehinja, ima li tko rješenje problema pa da se mogu njima posvetiti :)
Čak i kad se odjavim sa četa drugima bude da sam online (narančasto svijetli)
-to se dešava na svim preglednicima??
-da li si čistio cache i coockie??
-možda zajebavaju neki dodaci tj.ekstenzije u web.pregledniku??

Tablet

Software guru
Da, imam dva gmail racuna i na oba mi se isto desava. I nemam neke dodatke bas, instalirani preglednici i to je to

Tablet

Software guru
"To je malo iritantno, ispada da sam online 24 sata dnevno i ništa ne ganjam cure"

ganjammmmm cureeeee, opet sam nevidljiv :):D:p:p:p

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
WWW 0
WWW 7
WWW 6
Vijesti 0
Vijesti 0