Advertisement

Glupi Android, glupi Galaxy S3, glupi roaming

Pozdrav,

imam Samsung Galaxy S3 u VIP-u na pretplati... Mobitel je super i sve to... ali **bemti i njegove 4 jezgre i ekran i sve kad on NEMOŽE PRIKAZAT IME MOBILNOG OPERATERA na kojem se nalazite... Prema tome jel zna neko neki widget ili nešto za prikaz mobilnog operatera i kako opæe mogu znati da li sam otišao u roming??? Jel mogu nekako sprijeèit mobitel da uopæe ide u roming???

Advertisement
Ma bilo kakav roming.... netreba mi ništa od toga... problem je što živim u Slav. Brodu koji je odma na granici sa bosnom i onda nekad mobiteli hvataju njihove signale ... naravno da te ne upozore kad si promijenio mrežu .... neæu sluèajno da se spoji na neku njihovu mrežu pa da moram prodat bubreg da mogu raèun otplatit...

U Vipu imam neogranièeni internet i nedaj Bože da se sluèajno spoji na neku roming mrežu...

Hvala ti na linku... imam tu postavku i ona mi je iskljuèena ... to je onda valjda to što se interneta tiæe... a ionako nikog ne zovem (to je tako staromodno) tak da je to valjda to

:)

Dzi

Administrator
Staff member
Zar nema opcija da ruèno biraš mobilnog operatera? stavljeno ti je na automatski

Ma sve je nekako napravljeno na naèin da ti nemoš shvatit šta si ti zapravo napravio, i mislim da je to tako namjerno napravljeno. U svm ostalim djelovima OS-a imaš 100 pupova koji ti objašnjavaju šta treba... negdje je èak i nacrtano jedino je taj dio sakriven, bez pomoæi i napravljen tako da niko ne kuži šta je to ... osim onih koji su to napravili.

Ja još i sad nemogu vjerovat da nigdje na mobitelu ne piše na kojoj si ti mreži :no:

rirobi

ja imam galaxy s i kod mene ti je postavke>bežicno i mreza>mobilne mreže>mrežni operatori... i sad tamo imam za birat automatski i ispod popis mreža.. trebalo bi biti i kod tebe slicno