Advertisement

Gdje kupujete hardver

Dzi

Administrator
Staff member
Gdje kupujete obièno kupujete hardver tj koju trgovinu preferirate i zasto (cjene, ponuda ili)?

Advertisement

STONE

Prijatelj *****a
Gdje kupujete obièno kupujete hardver tj koju trgovinu preferirate i zasto (cjene, ponuda ili)?
Na crnjaka u rijeèkoj luci na kontejnerskom terminalu...svakog èetvrtka stiže veliki brod za prevoz kontejnera s Tajvana..Cijena prava sitnica,roba dobre kvalitete...:D :D :rolleyes:

vitez

PC user
Na crnjaka u rijeèkoj luci na kontejnerskom terminalu...svakog èetvrtka stiže veliki brod za prevoz kontejnera s Tajvana..Cijena prava sitnica,roba dobre kvalitete...:D :D :rolleyes:
...halo Bing.....:D.....radiš i veleprodaju!?
--------------------------------------------------------------------------
Vemil, cijene, ponuda.

Crazy-Boy

Software guru
Ja kupujem gdje i zivim..u Osijeku..kupujem i Ve-mil jer je po meni tamo sve dosta kvalitetno a jeftino..

BOKI

.........
hm.....99% online........diskont24, vemil i konikom.....
razlog.....cijene, zavaljen u fotelju i normalno, moja lijenost da idem po to......:em0400:

borg

Resistance is futile !
U poèecima u HG spotu, ali ubrzo skužih neke stvari (jedna od tih prodaja neispravnih stvari) i rekoh nikad više!
Potom u Vemilu dok se ne pokvariše i dok nisu poèeli mjenjat zaposlenike svakih tjedan dana koji ne znaju skoro ništa ili znaju jako malo o proizvodima koje prodaju.
Sada iskljuèivo u Linksu, usluga dobra, dobri uposlenici koji imaju kakvo takvo znanje i najvažnije dobre cijene!
Osobna moja preporuka Links!
:em0600: