Advertisement

Gdje idete ili ste bili na moru ove godine?

Advertisement

Dzi

Administrator
Staff member
Ma ja sam svježe oženjen. Nema ni tri mjeseca. To se ni ne broji da ideš za ženom još

zava

Software guru
dzi ima vic...kako zivotinje idu na more ,lav frajer ide sam,tigar "macak" sa ljubavnicom a majmun sa familijom :p

tako sam i ja izmajmuniso na miru u zadru i bilo odlicno...

gorand

Software guru
slušaj ti dalmatinac,kod nas u slavoniji kad je bilo more (panonsko) molili ste nas da se doðete malo okupati ;)

zava

Software guru
bio u sirokoj ulici 14...zadar,sami centar tamo mi bratic zivi...a po plazama smo okolisali cak do razanca

dalmatino

............
Široka ulica je kalelarga sami centar grada,a moj Gorane mora bilo kada nije bilo tebe ,takav ti je horoskop

[video=youtube_share;kFBa-28ciyE]http://youtu.be/kFBa-28ciyE[/video]

Dzi

Administrator
Staff member
Li-on imaš neki savjet za plažu. Prvi dan sam bio u Lovranu na nekoj njihovoj plaži. Drugi dan u Medveji, a treæi u Mošæeniækoj dragi. Iskreno nisu mi plaže nešto. Jako malo hlada ima na njima. Ja volim malo odspavati u hladovini ispod borova :)
Za sada mi je Medvjea najbolja iako je tamo Hemingway plaža. Negdje nadem malo hlada ispod nekog drveta kraj njihovih ležaljki

dalmatino

............
Dzi vjerovao ili ne ja se nisam kupao u moru od 1987 godine,nebi ni onda da me nisu natjerali u ondašnjoj RM kao neznaš plivati ovo -ono pa sam morao,14 godina navigacije -dosta mora

rirobi

evo ja se vratio sa godisnje 11 dana :). Par dana u Osijeku, pa otisao u Zadar i na kraju u Preko. Ugl bilo je super :boat:

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Kafe Bar 18
Kafe Bar 5
Download.hr 3
Hardver 0
Hardver 6