Advertisement

gasenje xp

tonci123

Basic PC user
pozz,,ovako ukratko,posto vidim ovdje na forumu ima experata,,,prilikom gasenja komp. dodje mi ova poruka "end program - qtplugin THIS program is not responding, to return to windows and chek the status of the program click cancel, end now or cancel... ja sta god kliknem tek se onda gasi komp. jel to neki virus ili sta..inace nemam problema sa komp... hvala velika

Advertisement

BOKI

.........
pozz,,ovako ukratko,posto vidim ovdje na forumu ima experata,,,prilikom gasenja komp. dodje mi ova poruka "end program - qtplugin THIS program is not responding, to return to windows and chek the status of the program click cancel, end now or cancel... ja sta god kliknem tek se onda gasi komp. jel to neki virus ili sta..inace nemam problema sa komp... hvala velika
hm......to je plugin od quicktime koji se podiže i (trebao bi) gasi s compom....(mislim da je za provjeru update od quick...), a ništa, makni ga iz startupa i gotovo....ili ga ugasi kroz quicktime postavke......

doledzab

Basic PC user
da ne otvaram novu temu

prilikom startanja računara, pri pojavljivanju slike monitora ili desktopa, nekoliko puta monitor se pali gasi tj. slika se ugasi pa upali 4-7 puta mali ili malo veći prekidi između tih pali gasi slike

čak mi se ovo i dešava kada dižem sistem ubuntu bez hd
Nekad ali rijetko, mi i u toku rada računara to se zna desiti da ugasi i upali
Hvala na pomoći

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Windows OS 7