Advertisement

friends

gorand

Software guru
može jedno pitanje u vezi ureðivanja friends list, stavio sam dva i to sam uspio,htio sam staviti treæi ali mi to ne prihvaæa na listi èlanova,koji je princip jel ta osoba mora prihvatiti ili kako æu ja znati ako me je netko stavio na svoju listu-
šta znaèi kad u listi èlanova kraj friends desno stoji break friendship ,a šta kad nema ništa

Advertisement

Dzi

Administrator
Staff member
Mislim da ne treba biti obostrano.
Kad dodajes prijatelja pita te "Also send a friend request to". Ako stavis kvacicu onda se salje zahtjev i toj osobi. Ako ne stavis onda je to samo na tvojoj listi.

Ako stoji onaj Break mislim da to znaci da je prijateljstvo obostrano i onda ga moze bilo koja strana prekinuti. Ako ne stoji onda nije obostrano i nema se sto prekinuti.

gorand

Software guru
Mislim da ne treba biti obostrano.
Kad dodajes prijatelja pita te "Also send a friend request to". Ako stavis kvacicu onda se salje zahtjev i toj osobi. Ako ne stavis onda je to samo na tvojoj listi.

Ako stoji onaj Break mislim da to znaci da je prijateljstvo obostrano i onda ga moze bilo koja strana prekinuti. Ako ne stoji onda nije obostrano i nema se sto prekinuti.
dva sam uspio upisati i to mi bude vidljivo na listi èlanova za dan dva,ne odmah,meðutim jednu osobu pokušavam veæ duže vrijeme upisati ali neide
kad otvorim contacts friends i dole upišem ime osobe ,automatski mi se postavi sa slikom bez ikakvog pitanja,ispod te slike friends stoji kvaèica kraj
friendship reguested nemože se ni izbrisati,ja stisnem
spremi promjene i na taj naèin sam uspijevao ali ovaj nikako neide,neznam u èemu je problem

Dzi

Administrator
Staff member
Koji èlan toènije?
Jesi probo otiæ na njegov profil i od tamo ga dodati

gorand

Software guru
Koji èlan toènije?
otišao sam u njegov profil i stisnuo sam dvije opcije
befriend ime i add to friend list,zasad mi još nije stavio,ali saèekaæu sutra pa æu vidjeti jer je tako bilo s tobom i bokijem,jedino me upozori ako nisam dobro uradio

gorand

Software guru
Koji èlan toènije?
neide nikako probao sam i nekog drugog èlana,jel može itko drugi probati upisati kod sebe da vidimo dal to igdje funkcionira

dalmatino

............
neide nikako probao sam i nekog drugog èlana,jel može itko drugi probati upisati kod sebe da vidimo dal to igdje funkcionira
a što se zamaraš sa time,neæeš važnosti,kao da je problem pronaæi nick i poslati poruku

dalmatino

............
eto bezveze htio sam baš tebe upisati ,to je da mi proðe vrijeme
zna sam da si tija mene upisati.mislim da nema potrebe,ima mojih postova,skoro svaki drug pa me lako naæi.en ti miša zato meni stalno piše your notifications 2 ,i kraj tvoga nicka upitnik,biæe zato što me pokušavaš staviti na listu

Last edited:

gorand

Software guru
zna sam da si tija mene upisati.mislim da nema potrebe,ima mojih postova,skoro svaki drug pa me lako naæi.en ti miša zato meni stalno piše your notifications 2 ,i kraj tvoga nicka upitnik,biæe zato što me pokušavaš staviti na listu
znam da nije ovo jako bitno,ali kad sam te pokušao staviti a prije toga sam uspijevao zainteresiralo me je zašto neide.
ali sve u svemu pozdrav do veæih problema

gorand

Software guru
znam da nije ovo jako bitno,ali kad sam te pokušao staviti a prije toga sam uspijevao zainteresiralo me je zašto neide.
ali sve u svemu pozdrav do veæih problema
evo sad sam shvatio,jedan èlan mi je postavio zahtjev za prijateljstvo što se vidi gore your notifications kad otvoriš list friends dole stoji zahtjev mora se staviti kvaèica i spremi i bude evidentirano obostrano odmah,za individualno neznam