Advertisement

Europsko prvenstvo u rukometu

dalmatino

............
Pa da trebalo im je obećati svakom 1000000000000 e i neznam što još,oni rade svoj posao ko ti i svi mi ostali pa te ne treba niko dodatno motivirati,da su pravi francuzi su sami od sebe motiv,vidjećemo kako će dalje ovo im je sada ispit karaktera ,ako ga imaju eto njih u polufinalu,ako ga nemaju vraćaju se u lijepu našu nema više nacionalnog naboja kao prije 10-20 godina što je normalno al opet ko je pravi daje sve od sebe,ovi naši stručnjaci viču već 5 godina da su francuzi gotovi kao njihovo vrijeme prošlo a oni nas rasture svaki put

gorand

Software guru
što je još gore ni francuzi nisu odigrali ništa posebno......polako tonemo i mi i francuzi što se tiče ljepote i čara rukometa.....

Tablet

Software guru
francuska u 2 poluvremenu nije uopće ništa posebno odigrala, da smo imalo bili pravi mogli smo se 10 puta vratiti u utakmicu

Tablet

Software guru
Nije Goluža za finala, kolko god su suci krivi i mi smo sami, jedan Vori koji je pivot ništa nije napravio, mislim da je zabio samo jedan gol :D krila nula, kombiniranje i brzina nikakvo, rezultat realan, iako zamjeram sucima suđenje :)

Franc

Jazavac
Čestitka dečkima na ulasku u polufinale jednog velikog i teškog natjecanja, po ko zna koji put.

gorand

Software guru
2 gola viška +sedmerac
+ 2 igrača viška pa to treba znati izgubiti
imali su i danci u prvom poluvremenu dosta puta igraće viška,pa opet nisu vodili...................izgleda da bolje momčadi igraju sa manje igraća,.......vjerojatno im je malo prostora kad svi igraju,:)........
mislim da su polufinalisti podjednaki,samo je pitanje dana,sreće,sudaca,greškica itd....

dalmatino

............
Suci jesu griješili al ja gledam našu igru,golmani nikakvi i bez kontri,tako nemožeš dobiti nikoga,isključivi krivci su naši igrači i naravno trener,inače smo ovo prvenstvo igrali sa malo brzih kontri,prije je to bilo puno ljepša i brža igra,što ti vrijedi jaka obrana ako to ne iskoristiš sa brzom kontrom,na postavljenu obranu se teško zabija gol