Advertisement

Europsko prvenstvo u rukometu

gorand

Software guru

Imamo temu Svjetsko prvenstvo u rukometu | Download.hr forum
al' nemamo europsko prvenstvo,pa da je ne miješamo jer rukometaši zaslužuju dvije teme,.........a dosta je od
tada i prošlo vremena,....malo sam čitajući tu temu primjetio da nam nema nekih članova (ali i moderatora) već duže vrijeme...a dalmoš nam prešao u engleski dio foruma.........
......i ostalo sve na meni :)

Last edited:
Advertisement

dalmatino

............
......i ostalo sve na meni
Dobro si se sjetio,ovaj forum je fenomen,posjeta ko u priči al postanje ne ide,biće neki uroci,biće postove niko ni ne čita,mi pišemo,mi čitamo

Last edited:

Dzi

Administrator
Staff member
Moram priznat da već neko vrijeme nisam pratio rukomet pa ne znam u kakvoj smo formi. Imam osjećaj da opet neće biti ništa od zlata

dalmatino

............
Mi smo jaki al ima dosta jakih tako da je sve moguće možemo biti prvi i zadnji,Danci,Španjolci,Poljaci ,Francuzi možda još Šveđani,Njemci , Srbi i naravno mi,u rukometu je jače EP od svjetskog prvenstva

gorand

Software guru
da, ima dosta jakih ekipa,kao i uvijek......treba dosta i sreće.....al' bar smo dobro krenuli sa prvom utakmicom.....

Tablet

Software guru
Ja sam i dalje za staru ekipu, Metličić, Balić itd. Prerano su ih otpisali, možda nebi trebali igrati punu minutažu, ali svakakao su trebali biti tu, za zahvalu sve što su dosad učinili, a i zato jer još uvijek nisu za bacit, mogu potegnuti kad treba, bit tu kad se netko ozljedi, a i momčad uvijek treba iskusnih igrača

gorand

Software guru
slažem se s tobom,....sjećam se zadnjeg golužinog prvenstva dok je još bio igrač.....skoro ništa nije igrao,nego pucao sedmerce.........ali je bio na prvenstvu.........a on sad otpili igrače samo tako..........

Tablet

Software guru
To me podsjeća na Real, troše milijune na sve đavele i kojekakve igrače, a nisu mogli odvojit par milijuna godišnje za Raula da ostane u klubu, pa mogao je bar ulazit s klupe, a oni ga kompletno odpišu. Vjerujem da bi bio bolji od pola napadača koje Real ima jer je rođeni golgeter, baš slična priča kao kod Balića. Čovjek je dugi niz bio najbolji igrač svijeta, svaka bi ga repka htjela imati, a mi čovjeka pošaljemo u penziju. Jest da ne igra zadnje 2 godine kao prije, ali takav igrač uvijek može eksplodirati i donijet prevagu, koja će nam baš falit u završnici i izgubit ćemo neku medalju

Franc

Jazavac
Švedi su dobro odigrali protiv Bjelorusa, tipično švedski. Bit' će zanimljivo.
A što se tiče Pere Metličića, ako se ne varam on je samoinicijativno odlučio da je dosta, prije koju godinu!?

Last edited:

dalmatino

............
slažem se s tobom,....sjećam se zadnjeg golužinog prvenstva dok je još bio igrač.....skoro ništa nije igrao,nego pucao sedmerce.........ali je bio na prvenstvu.........a on sad otpili igrače samo tako..........
Ne otpili igrače Goluža nego Gobac isto kao što Mamić određuje ko će igrati,ajmo malo logike Metličić,Džomba,Balić već pri kraju karijere ,znači trebaju mladi za promociju i prodaju.Sreća naša da uvijek ima dobrih mladih pa imamo rezultat

dalmatino

............
Ebeš profesionalce koje treba neko posebno napaljivati,jednostavno imaju komplekse od francuza i bog,u drugom poluvremenu smo bili bez kontre a tako se francuzi ne mogu dobiti