Advertisement

Europsko nogometno prvenstvo 2016

dalmatino

............
Stvarno je slab ovaj Portugal ja sam očekivao da ćemo im dati bar 5 komada,nego jel ovaj naš selektor nešto mjenjao u rasporedu igrača,mislim da je Perišić bio na suprotnoj strani od zadnjeg puta,ono na oko kao imaš incijativu a u biti nemaš ništa,uspjela taktika Portugala,sada huligani neka ruše ono što su htjeli nemam ništa protiv

Tablet

Software guru
Bili au zreli da ih razvalimo, a naši u bijednom izdanju i još forsirali skok, a tamo je Pepe najjači i sve je lopte pokupio. Največi krivac je izbornik - umjesto da u 70 min napravi 2-3 zamjene i pobjedi on u 120 min radi zamjenu... Pjacu je davno prije trebao staviti i još nekoh

dalmatino

............
I uvijek se vraćamo na isto:Mamić i kompani,svaka čast Čačiću za sve do ove utakmice,baš kao što si napisao umjesto da ih razvalimo mi čekamo i čekamo i ovo je nešto najlogičnije,nekako smo ušli premlako i tako i igrali,nismo igrali svoju igru i sada ono kao bili smo bolji,ovo je bila taktika Portugala pusti ih da igraju i čekaj a mi smo igrali na istu kartu,čekaj i čekaj i na kraju dočekaš,šteta zbog ove generacije,mogli su do samog kraja

gorand

Software guru
nekad se igra i koliko ti protivnik dozvoli,....obično je lako biti general poslije bitke....ali kad se ima ovakva generacija,onda se ne smije štedjeti na izborniku....a ne eksperimentirati.....