Advertisement

Europsko nogometno prvenstvo 2016

Advertisement

Dzi

Administrator
Staff member
jesmo. dobra utakmica. iskreno ovo mi je prva tekma koju sam cijelu pogledao u zadnjih godinu dana

Tablet

Software guru
To je realno... moguće da će biti x, alicimamo snagu pobjediti češku. Oni igraju finiji nogomet od turaka pa bi nam to moglo goditi

dalmatino

............
Pun net pljuvanja po dalmatincima,torcidi a 99,9% niko od ovih divljaka nije dalmatinac ni hajdukovac,naprotiv 99.9% su dinamovci pa bez obzira čiji su navijaci za mene su najobičniji primitivci koje sve treba odmah pri ulasku u RH zatvoriti na duži rok,al opet ko će ih zatvoriti,mislim da je velika vjerovatnost da su nečiji plaćenici

Tribanj

Software guru
Čovjek ima osjećaj da ih netko plaća za ovo ili oni stvarno mrze Hrvatsku ili oboje. Inače ne pratim prvenstvo, niti me zanima. Politikanstvo se uvuklo svugdje. Već sam prije koji dan na Internetu čitao da će utakmica s Česima biti prekinuta. Sad se nešto piše da se priprema sličan scenarij i na utkamici sa Španjolcima.

Tablet

Software guru
Pun net pljuvanja po dalmatincima,torcidi a 99,9% niko od ovih divljaka nije dalmatinac ni hajdukovac,naprotiv 99.9% su dinamovci pa bez obzira čiji su navijaci za mene su najobičniji primitivci koje sve treba odmah pri ulasku u RH zatvoriti na duži rok,al opet ko će ih zatvoriti,mislim da je velika vjerovatnost da su nečiji plaćenici
od kud ti da su dinamovci ?
po meni nisu ni jedno ni drugo, nego huligani

Tablet

Software guru
Šta reći koju poruku poslati ? Veličanstvena pobjeda.

Vidite kako sad nema nereda kad franc. policija želi raditi svoj posao. Zaustavili su na ulaze ljude koji su na listi i koji su mislili raditi nered, glupo je zbog nečijeg nemara kažnjavati Hrvatsku :)

dalmatino

............
Ništa ja njima ne vjerujem,piše da su i sinoć pokušali,ko zna što im sve može pasti na pamet,pa di baš Portugal

Tablet

Software guru
A koda je portugal neki bauk, kakav strah. Ako zelimo do kraja trebamo sve pobjeđivati, ps i jedan osrednji portugal