edit your details

gorand

Addicted to Download.hr
evo sad sam odgovarao zoranu tetejcu da pretpostavljam
da je mlaði pa pogriješio pa imam jedan prijedlog

predlažem da èlanovi pogotovo koji su aktivniji ispune bar neke osnovne podatke godinu roðenja ,mjesto stanovanja
(bar približno ako ne toèno iz nekih razloga)ili da se uredi
pod obavezno šta treba ispuniti za registraciju,radi lakše komunikacije
što misle ostali èlanovi o prijedlogu?

Dzi

Administrator
Staff member
Ne mogu nikoga prisiljavati da u javnost daje svoje osobne podatke. Svatko ima pravo na privatnost. dakako stavio sam da se ti podaci mogu upisati ukoliko oni to žele

gorand

Addicted to Download.hr
Ne mogu nikoga prisiljavati da u javnost daje svoje osobne podatke. Svatko ima pravo na privatnost. dakako stavio sam da se ti podaci mogu upisati ukoliko oni to žele
dobro ja samo predlažem,ali nevidim nikakvog razloga zašto ne,jer svi smo ovdje bez imena i prezimena što je najbitnije za privatnost,ovo nisu neke amoralne sranice da je nekoga stid,a podaci ionako mogu biti približni,pogotovo
je to važno u raznim brbljaonicama ,a kad odgovarate neznate dali ima 16 ili 66 god pa èak ni spol

F

Franc

Guest
dobro ja samo predlažem,ali nevidim nikakvog razloga zašto ne,jer svi smo ovdje bez imena i prezimena što je najbitnije za privatnost,ovo nisu neke amoralne sranice da je nekoga stid,a podaci ionako mogu biti približni,pogotovo
je to važno u raznim brbljaonicama ,a kad odgovarate neznate dali ima 16 ili 66 god pa èak ni spol
nije istina da su svi bez imena i prezimena. ovdje sam od pocetka pod svojim pravim imenom i prezimenom i zna se koliko sam star.
I mislim da bih upravo ja jedini imao pravo predložiti takvo nešto, ali poštivam privatnost svih ostalih èlanova.

gorand

Addicted to Download.hr
nije istina da su svi bez imena i prezimena. ovdje sam od pocetka pod svojim pravim imenom i prezimenom i zna se koliko sam star.
I mislim da bih upravo ja jedini imao pravo predložiti takvo nešto, ali poštivam privatnost svih ostalih èlanova.
kad sam rekao svi mislio sam na veèinu(uvijek postoje iznimke)to je bio samo prijedlog i nisam zagovornik
narušavanja privatnosti jer ja sam napisao svoje godište
pa jel znaš da li je toèno
a reèenice poput:
"I mislim da bih upravo JA JEDINI imao pravo predložiti"
ostavi za nekog drugog,i kad veæ poštuješ privatnost,bilo bi lijepo da poštuješ i tuðe prijedoge,normalno je da se
možeš ne složiti sa prijedlogom,ali ne takvim naèinom

prijedlog je bio u dobroj namjeri radi lakšeg komuniciranja
i tako ga shvati

Dzi

Administrator
Staff member
svakako se može napraviti tema u kojoj bi se djelomicno ukazalo korisnicima na moguænost stavljanja takvih podataka.
kao sto sam primjerice dodo mogucnost da kroisnik unese OS ili browser koji koristi.

F

Franc

Guest
kad sam rekao svi mislio sam na veèinu(uvijek postoje iznimke)to je bio samo prijedlog i nisam zagovornik
narušavanja privatnosti jer ja sam napisao svoje godište
pa jel znaš da li je toèno
a reèenice poput:
"I mislim da bih upravo JA JEDINI imao pravo predložiti"
ostavi za nekog drugog,i kad veæ poštuješ privatnost,bilo bi lijepo da poštuješ i tuðe prijedoge,normalno je da se
možeš ne složiti sa prijedlogom,ali ne takvim naèinom

prijedlog je bio u dobroj namjeri radi lakšeg komuniciranja
i tako ga shvati
ok, malo sam pretjerano reagirao,
tvoj prijedlog poštivam, ali mogao si malo bolje pogledati forum prije nego što si napisao ovo: "...jer svi smo ovdje bez imena i prezimena što je najbitnije za privatnost..."

Last edited by a moderator:

BOKI

.........
hm.....smirite malo strasti......ako netko nešto predlaže na forumu red je da on sam uèini prvi korak pa onda pozove druge da ako oæe slijede njegov prijedlog.........što neznaèi da ako netko ne uèini tako, da je manje važan ili vrijedan ili pošten èlan..........

F

Franc

Guest
hm.....smirite malo strasti......ako netko nešto predlaže na forumu red je da on sam uèini prvi korak pa onda pozove druge da ako oæe slijede njegov prijedlog.........što neznaèi da ako netko ne uèini tako, da je manje važan ili vrijedan ili pošten èlan..........
rekao sam boki da sam pretjerano reagirao i zbog toga se cijenjenom èlanu isprièavam, ali èinjenica je da sam jedini ovdje pod pravim imenom i prezimenom.

Last edited by a moderator:

Dzi

Administrator
Staff member
Korisnik ne mora koristiti svoje ime i prezime kao korisnièko ime. ako ga zeli objaviti u javnost dovoljno je da to napise u korisnièkom profilu.
Neke od smjernica sigurnosti na Internetu zapravo i govore da je najbolje nikad ne otkrivat pravi identitet osim ako ste posve sigurni da to nece biti zloupotrebljeni od strane drugih.

kod recimo godina rodenja, spol ili slicno jako slabo moze biti iskoristeno. to mozete bez problema staviti

gorand

Addicted to Download.hr
boki , ako proèitate moj prijedlog vidi se da ja samo predlažem,i pitao sam i šta ostali èlanovi misle,nisam predlagao otkrivanje indentiteta( na nekim forumima postoje èak i prijedlozi za okupljanje forumaša) prijedlog je bio radi unapreðenja ovog foruma i neznam èime sam
isprovocirao Borasa na takav odgovor,ali izvinjenje prihvaæam,
primjer podataka:
gokrttg(ime) zagreb ,1988, koristim operu i xp
gdje je tu narušena privatnost
nisam nigdje rekao da koji ne ispune da su manje vrijedni èlanovi,nego sam predložio šta se o tome misli ,forum bi možda lakše i bolje funkcionirao,ali kako drugima tako i meni

p.s. ono što sam predložio to sam i ispunio,ime i prezime nisam ni predlagao

Last edited:

BOKI

.........
boki , ako proèitate moj prijedlog vidi se da ja samo predlažem,i pitao sam i šta ostali èlanovi misle,nisam predlagao otkrivanje indentiteta( na nekim forumima postoje èak i prijedlozi za okupljanje forumaša) prijedlog je bio radi unapreðenja ovog foruma i neznam èime sam
isprovocirao Borasa na takav odgovor,ali izvinjenje prihvaæam,
primjer podataka:
gokrttg(ime) zagreb ,1988, koristim operu i xp
gdje je tu narušena privatnost
nisam nigdje rekao da koji ne ispune da su manje vrijedni èlanovi,nego sam predložio šta se o tome misli ,forum bi možda lakše i bolje funkcionirao,ali kako drugima tako i meni
hm.....ma znam ja šta s' ti mislio......moje je mišljenje da nema potrebe za 'intimiranje' foruma i portala......zašto bi pisali toène podatke kad ionako nema 'šeme' da se utvrdi toènost podataka.....i nevidim uopæe potrebu za time.....ako netko želi neke 'intimnije' odnose s nekim od èlanova tu je PM a i u profilu svakog ima barem i jedna web adresa preko koje se može stupiti u kontakt....veliš ''prijedlog je bio radi unapreðenja ovog foruma ''..????, na osnovu èega misliš da bi se forum 'unapredio' ako ja napišem da se zovem pertoviæ petar, da imam 188 godina, i da ''volim sve što vole mladi''.....
hm...sad da ti objasanim zašto si isprovocirao 'Franinu'....pa zato što jedini on ima nik ime i prezime (nadam se), a ti iako to predlažeš još uvijek neželiš napisati da se zoveš recimo ''goran (D bi moglo bit) damjanoviæ'', dok nevidiš šta ostali misle........???,..daj jedan valjani argument za ovu tezu ''forum bi možda lakše i bolje funkcionirao''.......po meni forum veæ funkcionira 'lako' i 'dobro'...........
uh, umorih se.....da zakljuèim......ako ja zamolim nekog za pomoæ u problemu, potpuno mi je svejedno jel mi pomogao recimo 'dzi' ili pravim imenom ivan džolan, èo'eku se lijepo zahvališ i idemo dalje........:em4200:

BOKI

.........
hm....recimo ovo je dostupno svima na forumu, a tako je i kod veèine.....šta bih ja trebo ovde još dodati da bi forum ''lakše i bolje funkcionirao''.......

gorand

Addicted to Download.hr
boki ajd proèitaj moj prijedlog nigdje ne spominjem pravo ime niti
me zanima niti je bitno,neznam zbog èega ste tako protumaèili,predložio sam samo mjesto i godište
neki razlozi:
1,ako se s nekim želite našaliti poželjno je da znate godište i regionalnu pripadnost,da šala možda nebude neukusna i loše protumaæena
2.evo uzeæu primjer rasprava tebe i $rki-a kad se uzme u obzir
vaša godišta(i životna iskustva) moguæe je lakše shvatiti suprostavljena mišljenja
3.nitko neæe pretjerano lagati podacima jer nisu ovo sexi upoznavanja pa da svi budu visoki, mladi, plavi i sl.
4.nekidan je jedan postavio pitanje spremanja stranice ti mu odgovorio ima firefox.....,a recimo možda on uopæe ne koristi
5,ja odgovorim zoranu vjerojatno si mlaði ,a on mlaði od mene samo 2 godine i niz takvih primjera
6.nisam rekao da forum loše funkcionira to je bio samo prijedlog
koji je oèigledno loše shvaæen

BOKI

.........
boki ajd proèitaj moj prijedlog nigdje ne spominjem pravo ime niti
me zanima niti je bitno,neznam zbog èega ste tako protumaèili,predložio sam samo mjesto i godište
neki razlozi:
1,ako se s nekim želite našaliti poželjno je da znate godište i regionalnu pripadnost,da šala možda nebude neukusna i loše protumaæena
2.evo uzeæu primjer rasprava tebe i $rki-a kad se uzme u obzir
vaša godišta(i životna iskustva) moguæe je lakše shvatiti suprostavljena mišljenja
3.nitko neæe pretjerano lagati podacima jer nisu ovo sexi upoznavanja pa da svi budu visoki, mladi, plavi i sl.
4.nekidan je jedan postavio pitanje spremanja stranice ti mu odgovorio ima firefox.....,a recimo možda on uopæe ne koristi
5,ja odgovorim zoranu vjerojatno si mlaði ,a on mlaði od mene samo 2 godine i niz takvih primjera
6.nisam rekao da forum loše funkcionira to je bio samo prijedlog
koji je oèigledno loše shvaæen
hm....aj neæemo više 'mlatit praznu slamu'......kad veæ uzimaš mene za primjer proèitaj malo bolje ...ja sam rekao ''AKO koristiš....''.....što se tièe godima mislim da svi u profilu imaju napisan (hm. èak možda toèan) datum roðenja., pa kad želiš s nekim polemizirati nije zgorega zaviriti u njegov profil pa vidjeti ........

gorand

Addicted to Download.hr
pa ja nemogu vjerovati da sve što se kaže tumaæi se kao napad,
pa od jednog obiènog prijedloga ,pokušavate mi staviti da sam rekao ono što nisam i uvlaèimo se bezveze u rapravu,neznam zašto ovo tumaæiš protiv sebe
oèigledno je da se štite stari èlanovi bez obzira bili u pravu ili ne
i da mi novi nesmijemo ništa predlagati

Dzi i ostali èlanovi izvinite na ovoj temi i raspravi i na vama je da
procijenite šta sam loše rekao ili predložio

dalmatino

............
no sikiriki goraneeeeeee.meni je stone pisa sinko a ja stariji od njega,a što æu kažem oprosti mu bože nezna što piše:em3700:

Dzi

Administrator
Staff member
Rasprava i sluzi za raspravljanje. Nemam ja sto prosudivati tko je sto krivo reko sve dok je u granicama pristojnog ponasanja