Advertisement

Dvojba: Srpski programi da ili ne?

Da li se slazete sa dodavanjem i sprskog softvera na portal?

• a:2:{i:7;a:6:{s:12:"polloptionid";i:7;s:6:"nodeid";s:3:"116";s:5:"title";s:2:"Da";s:5:"votes";i:19;s

Votes: 18 100.0%

• Total voters
    18

Dzi

Administrator
Staff member
Pozdrav!

Danas sam na portal dodao srpsku verziju milijunasa: Milioner

Pa me zanima, da li je to Vama (mojim posjetiteljima) u redu ili mislite da tome nije mjesto ovdje. Stavio sam zato što se na portal stavljaju programi i igre iz cijelog svijeta, pa mislim da bi bilo u redu i da se tako nesto stavi. A i odreden dio posjetitelja dolazi iz Srbije tako da i njima nsto ponudim.

Sto vi mislite o tome?

Advertisement

zezekion

Basic PC user
ako se mene pita ja sam protiv, srbi imaju dovoljno svojih stranica na kojima nema hrvatskog softvera

Dzi

Administrator
Staff member
a po toj logici bi imali smao stotinjak hrvatskih programa i to je to

Dzi

Administrator
Staff member
Nisam sad mislio da postanemo njihov sluzbeni download portal. Ali ako ima neki dobar program ili igra zasto ga ne dodati na portal

ZEUS

Basic PC user
sto se mene tice sto vise programa imas to bolje, ako mozes dodavat programe od drugih drzava, mozes i srpske dodavat

zezekion

Basic PC user
ha dobro, ako ima neki dobar program možeš ga dodati ali mislim da ne treba posebno naznačiti: ''srpski program'', to bi ti moglo odbiti dosta ljudi

jujo

Moderator
Ja mislim da bi se trebalo dodat, jer je ovo ipak download portal!
Tu ima i hr i en i tal programa, pa zasto ne i srpskih?

Sanja

Learning to use PC
Slažem se. Ako se može downloadati Irfanview, zašto ne staviti za download i nešto srpsko?
Ako je nešto dobro, zašto ljudima uskraćivati? :)

tjodalv

Learning to use PC
Mislim da je glupo uopće razvrstavat jel neki program srpski ili hrvatski ili engleski ili afganistanski. Ako je program kvalitetan stavi ga bez obzira od kuda je autor.