Advertisement

Dvd Rw

BEP

Learning to use PC
Dakle, radi se o tome da mi je iz kompjutera potpuno nestao CD Drive i DVD pržilica!
Uđem u My Cmputers i tamo stoji Local Disk C i Local Disk D, ispod toga ima Floopy disk i ništa drugo.

U device manager javlja Windows cannot load the device driver for this hardware. The driver may be corrupted or missing. (Code 39)
Kada napravim update drivera, kaze da su instalirani najnoviji driveri,
OS je vista, ali mislim da nije do nje jer kada sam je instalirao prvih dana mi je sve normalno radilo

Last edited:
Advertisement

$rky

Software guru
otvori....kuciste...i malo...ponovo spoji sve s maticnom...pregledaj kablove..itd...

g33k

Basic PC user
Dakle, radi se o tome da mi je iz kompjutera potpuno nestao CD Drive i DVD pržilica!
Uðem u My Cmputers i tamo stoji Local Disk C i Local Disk D, ispod toga ima Floopy disk i ništa drugo.

U device manager javlja Windows cannot load the device driver for this hardware. The driver may be corrupted or missing. (Code 39)
Kada napravim update drivera, kaze da su instalirani najnoviji driveri,
OS je vista, ali mislim da nije do nje jer kada sam je instalirao prvih dana mi je sve normalno radilo
Pogledaj jer imas instaliran Daemon tools il ostale virtualne drivere, to bi moglo uzrokovati IRQ korupciju (kad se oba dva uredjaja u Windowsu samom nalaze na istim IRQ adresama). Unistaliraj DT ako ga imas ili bilo koji virtualni drive... Takodjer preporucam da vidis na kojim IRQ adresama imas namjestene cd/dvd/rw uredjaje.

Pozdrav.

BOKI

.........
hm... to je se meni jednom desilo kad sam instalirao jedan prog. koji nije digitalno potpisan (tv tuner od Piksel viwe),.. misliosam da æe biti dovoljno ponovo staviti cd o win. xp pa da ga ponovo oèita, al normalno nije ga mogao pokrenuti pošto ne oèitaje cd rom device, .... rušenje pa ponovno podizanje sustava.....

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Hardver 0
Vijesti 0
Vijesti 0
Hardver 26
Hardver 2