Advertisement

Download.hr Titlovi

Dzi

Administrator
Staff member
Poštovani posjetitelji,

od danas naš portal svojim posjetiteljima nudi novu uslugu - besplatnog downloada i uploada titlova tj. prijevoda za filmove.

Od sada æe korisnici moæi koristiti bazu titlova na 6 jezika, koja æe se vjerujem uz vašu pomoæ redovito puniti i širiti.

Svaki registrirani korisnik portala imat æe moguænost dodavanja titlova. Uz svaki dodani titl bit æe ime korisnika koji ga je dodao, a s vremenom æe se uvesti i lista najkorisnika.

Osim toga, do kraja dana æu dati detalje nagradne igre u kojoj æe biti opisan postupak nagraðivanja èlanova koji uplovdaju najviše titlova.

Usluga je dostupna na adresi www.download.hr/subtitles

Stoga, posjetite navedenu adresu, skidajte i dodajite titlove

-------------------
-------------------
KAKO DODATI TITL?

Dodavanje titlova je vrlo jednostavno. Logirajte se na portal. Na stranici titlova (www.download.hr/subtitles) stisnite na bilo koje slovo. Na novo otvorenoj stranici stisnite na link koji se nalazi unutar lijevog Upload izbornika kako biste pristupili stranici za upload.

Kako biste dodali titl morate ispuniti sljedeæa polja:
Ime - ime filma, serije ili neceg treæeg. Ukoliko dodajte film slobodno možete napisati i godinu izlaska filma. Ukoliko dodajete seriju napišite o kojoj je sezoni i epizodi rijeè.
Jezik - odaberite jedan od ponuðenih jezika tj. jezik na kojem su titlovi koje dodajete

Na kraju pronaðite tilove na vašem raèunalu i stisnite Dodaj

Advertisement

SycManic

Basic PC user
odlicna ideja, budi siguran da cu uplodati prijevode
hoce li se moci uplodati i prijevodi za serije ili samo za filmove

Dzi

Administrator
Staff member
Od serija preko filmova do dokumentaraca. Dakle bilo kakve vrste prijevoda

F

Franc

Guest
Odlièna ideja! :eek:key:

Još samo neku tražilicu za titlove bacit gore...

Dzi

Administrator
Staff member
Trenutno ne. Razmisljo sam da to odmah dodam ili tek nakon kraja nagradne igre. Ovako je malo zanimljivije i neizvjesnije nego da se zna koliko je ko dodao. Tek ce se na kraju nagradnog kruga znati rezultati za taj trenutak. Nakon angradne igre bude live statistika

Dzi

Administrator
Staff member
Molio bih ukoliko netko ne može uplovdat neki titl da mi tu napiše
1) Naslov titla koji ste upisali u ono prvo polje
2) Ime i ekstanziju datoteke koju želite dodat

Stavio sam dosta ogranièenja kako bi bilo nekog reda pa možda sam nešto nepotrebno stavio il neka pogreška. Ukoliko je do naslova onda bih vam odmah ispod trebalo biti crveno polje gdje kaže da koristite nedopusteni znak.
Ukoliko je do datoteke pokušajte promjeniti ime

kneips

Advanced PC user
Molio bih ukoliko netko ne može uplovdat neki titl da mi tu napiše
1) Naslov titla koji ste upisali u ono prvo polje
2) Ime i ekstanziju datoteke koju želite dodat

Stavio sam dosta ogranièenja kako bi bilo nekog reda pa možda sam nešto nepotrebno stavio il neka pogreška. Ukoliko je do naslova onda bih vam odmah ispod trebalo biti crveno polje gdje kaže da koristite nedopusteni znak.
Ukoliko je do datoteke pokušajte promjeniti ime
..Blades Of Glory...
..D:\FILMOVI\Blades.Of.Glory[2007]DvDrip.AC3[Eng]-aXXo\Blades Of Glory.srt...
.... .crveno je odma..

Dzi

Administrator
Staff member
Problem je u "Blades Of Glory.srt"

Kao što piše tamo u uputama mora biti .zip ili .rar format
Dakle samo zipaj i to bi trebalo ici onda

Aco29

Moderator
Staff member
Trenutno ne. Razmisljo sam da to odmah dodam ili tek nakon kraja nagradne igre. Ovako je malo zanimljivije i neizvjesnije nego da se zna koliko je ko dodao. Tek ce se na kraju nagradnog kruga znati rezultati za taj trenutak. Nakon angradne igre bude live statistika

Dino nepratis temu citaj samo :hello:

kneips

Advanced PC user
....nešto ne šljaka kako treba...kad idem otvorit drugu stranicu pod A odma me prebaci na slovo B...