Download.hr Titlovi

Dzi

Administrator
Staff member
Poštovani posjetitelji,

od danas naš portal svojim posjetiteljima nudi novu uslugu - besplatnog downloada i uploada titlova tj. prijevoda za filmove.

Od sada ├Že korisnici mo├Ži koristiti bazu titlova na 6 jezika, koja ├Že se vjerujem uz va┼íu pomo├Ž redovito puniti i ┼íiriti.

Svaki registrirani korisnik portala imat ├Že mogu├Žnost dodavanja titlova. Uz svaki dodani titl bit ├Že ime korisnika koji ga je dodao, a s vremenom ├Že se uvesti i lista najkorisnika.

Osim toga, do kraja dana ├Žu dati detalje nagradne igre u kojoj ├Že biti opisan postupak nagra├░ivanja ├Ęlanova koji uplovdaju najvi┼íe titlova.

Usluga je dostupna na adresi www.download.hr/subtitles

Stoga, posjetite navedenu adresu, skidajte i dodajite titlove

-------------------
-------------------
KAKO DODATI TITL?

Dodavanje titlova je vrlo jednostavno. Logirajte se na portal. Na stranici titlova (www.download.hr/subtitles) stisnite na bilo koje slovo. Na novo otvorenoj stranici stisnite na link koji se nalazi unutar lijevog Upload izbornika kako biste pristupili stranici za upload.

Kako biste dodali titl morate ispuniti sljede├Ža polja:
Ime - ime filma, serije ili neceg tre├Žeg. Ukoliko dodajte film slobodno mo┼żete napisati i godinu izlaska filma. Ukoliko dodajete seriju napi┼íite o kojoj je sezoni i epizodi rije├Ę.
Jezik - odaberite jedan od ponu├░enih jezika tj. jezik na kojem su titlovi koje dodajete

Na kraju prona├░ite tilove na va┼íem ra├Ęunalu i stisnite Dodaj

Dzi

Administrator
Staff member
Trenutno ne. Razmisljo sam da to odmah dodam ili tek nakon kraja nagradne igre. Ovako je malo zanimljivije i neizvjesnije nego da se zna koliko je ko dodao. Tek ce se na kraju nagradnog kruga znati rezultati za taj trenutak. Nakon angradne igre bude live statistika

Dzi

Administrator
Staff member
Molio bih ukoliko netko ne mo┼że uplovdat neki titl da mi tu napi┼íe
1) Naslov titla koji ste upisali u ono prvo polje
2) Ime i ekstanziju datoteke koju ┼żelite dodat

Stavio sam dosta ograni├Ęenja kako bi bilo nekog reda pa mo┼żda sam ne┼íto nepotrebno stavio il neka pogre┼íka. Ukoliko je do naslova onda bih vam odmah ispod trebalo biti crveno polje gdje ka┼że da koristite nedopusteni znak.
Ukoliko je do datoteke pokušajte promjeniti ime

kneips

Advanced PC user
Molio bih ukoliko netko ne mo┼że uplovdat neki titl da mi tu napi┼íe
1) Naslov titla koji ste upisali u ono prvo polje
2) Ime i ekstanziju datoteke koju ┼żelite dodat

Stavio sam dosta ograni├Ęenja kako bi bilo nekog reda pa mo┼żda sam ne┼íto nepotrebno stavio il neka pogre┼íka. Ukoliko je do naslova onda bih vam odmah ispod trebalo biti crveno polje gdje ka┼że da koristite nedopusteni znak.
Ukoliko je do datoteke pokušajte promjeniti ime
..Blades Of Glory...
..D:\FILMOVI\Blades.Of.Glory[2007]DvDrip.AC3[Eng]-aXXo\Blades Of Glory.srt...
.... .crveno je odma..

Dzi

Administrator
Staff member
Problem je u "Blades Of Glory.srt"

Kao što piše tamo u uputama mora biti .zip ili .rar format
Dakle samo zipaj i to bi trebalo ici onda

Aco29

Moderator
Staff member
Trenutno ne. Razmisljo sam da to odmah dodam ili tek nakon kraja nagradne igre. Ovako je malo zanimljivije i neizvjesnije nego da se zna koliko je ko dodao. Tek ce se na kraju nagradnog kruga znati rezultati za taj trenutak. Nakon angradne igre bude live statistika

Dino nepratis temu citaj samo :hello: