Download.hr Plus (Da ili Ne)

Ideja je...

• a:2:{i:9;a:6:{s:12:"polloptionid";i:9;s:6:"nodeid";s:3:"176";s:5:"title";s:5:"Dobra";s:5:"votes";i:1

Votes: 13 100.0%

• Total voters
    13

Dzi

Administrator
Staff member
Evo, mozda ste primjetili da sam dodo nekoliko velikih igrica preko 200mb. I palo mi je na ideju izradu Download.hr Plus mogucnosti u novom CMSu.

Download.hr Plus bi bio za registrirane članove foruma. Samo oni bi primjerice mogli skidati neke igre koje su vecih dimenzija. Tako bi članovi strance dobili neke privilegije, a malo bi stedio server jel ipak te vece datoteke trose jako puno prometa...

Primjerice, samo jedna datoteka od 200mb, uzmemo 1000 skidanja = 20 GB prometa.

A Download.hr Plus bi naravno bio besplatan za sve

Babaa

Dajem banove
meni se čini dobra ideja,download.hr bi tako i bio više "popularniji" tako da mi se sviđa sve

Dzi

Administrator
Staff member
napravio sam tu mogucnost. jos samo da tocno dolucim kako cu to iskoristiti. Mislio da recimo neke vece stvari koje su jako rijetke budu tamo ili nesto slicno...

Dzi

Administrator
Staff member
pa vec ima nesto. Download.hr plus ce biti uglavnom datoteke samo za clanove. recimo uz icq postoji jedna dodatna datoteka za clanove. to bi generalno trebalo biti to

iOsliæ

èistokrvni programer
napravio sam tu mogucnost. jos samo da tocno dolucim kako cu to iskoristiti. Mislio da recimo neke vece stvari koje su jako rijetke budu tamo ili nesto slicno...
stavi moje programe, oni su jako rijetki.

Dzi

Administrator
Staff member
a cuj mora stranica od neceg zivjeti... ili ti mislis darovati 10 000 kn za novi server? u tom sluèaju odmah makem oglase sa foruma ;)
vec sam reko da nisam iz nikakve bogate obitelji, i da mi je od samih pocetaka novac uvjek bio ogranicenje u razvoju stranice. primjerice 70 kn za internet koliko sam u pocetku placao je bio za mene velik novac. Ako mislim imati stranicu moram imati neke prihode od nje da bi mogo troskove placati. moja obitelj i ja to ne bi nikako mogli si priustiti drugacije
A s druge strane, navedi mi neku ozbiljniju stranicu koja nema oglase... cak i forum.hr ih ima

iOsliæ

èistokrvni programer
a cuj mora stranica od neceg zivjeti... ili ti mislis darovati 10 000 kn za novi server? u tom sluèaju odmah makem oglase sa foruma ;)
vec sam reko da nisam iz nikakve bogate obitelji, i da mi je od samih pocetaka novac uvjek bio ogranicenje u razvoju stranice. primjerice 70 kn za internet koliko sam u pocetku placao je bio za mene velik novac. Ako mislim imati stranicu moram imati neke prihode od nje da bi mogo troskove placati. moja obitelj i ja to ne bi nikako mogli si priustiti drugacije
A s druge strane, navedi mi neku ozbiljniju stranicu koja nema oglase... cak i forum.hr ih ima
ne znam.... pokusaj na:
  • google.com
  • i542.net ;)
  • autoitscript.com
a i ako ih imaju, nemaju po FORUMU! ja bi te gugl oglase samo sa strane ili na dno stranice.

Dzi

Administrator
Staff member
Google.com -> uspisi neki pojam u trazilicu i onda ces vidjeti koliko oglasa
http://www.google.hr/search?hl=hr&q=hosting&meta=
samo na jednoj stranici 11 oglasa

Jesi zna da prihod googlea od oglasavanja se mjeri u desecima miljardi dolara?

a sto se tice tvoje stranice to mislim da se ne moze usporedivat sa mojom stranicom. koliki su tvoji troskovi a koliko moji? shvatit cu to kao salu

Dzi

Administrator
Staff member
ja ne znam kako ljudi oèekuju da æe portali živjeti ako nemaju nikakvih prihoda. Evo, recimo T-portal ima reklame isto kao i ja a ne mislim sad na one reklame od prije nego ove od adsensea sta su stavili nedavno. A ako uzmemo u obzir da je tcom iza tportala onda stvarno trebali biste njima prigovarati a ne meni

zmisis

Can't get enough of Download.hr
Meni reklame ne smetaju. Za mene je ovaj portal dobar i koristan. To je po meni najbitnije.