Advertisement

Download.hr 4 - radovi u tijeku

Dzi

Administrator
Staff member
Nakon dugo vremena odlučio sam početi s malo ozbiljnijim radovima na portalu. Naravno tempo će ići koliko mi bude posao i druge obaveze dopuštale, ali nadam se da ćemo za koji mjesec imati malo ljepši, funkcionalniji i bolji portal kada bi naglasak stavili s dizajna na sam sadržaj.

Kao što ste možda primjetili već je portal počeo dobivati malo drugačiji izgleda, a na slici dolje možete vidjeti novi izgled glavnog izbornika koji se nalazi u lijevom stupcu stranice.

upload_2014-10-30_14-29-5.png

Prečaci do novih postova na forumu, vašeg profila i PM poruka nalazi se u gornjem desnom kutu ekrana gdje je vaš avatar:
upload_2014-10-30_14-30-58.png

Ako imate bilo kakav prijedlog za poboljšanje ili uvođenje nove stvari na stranici javite mi pa ću razmotriti vaš prijedlog

Advertisement

Aco29

Moderator
Staff member
Znaš šta meni iskreno smeta pojava izbornika sa lijeve strane..

g.jpg

I šta se dešava sa ovim Reportima za moderatore, kad klikneš tema je tu, kad klikneš na Go to content teme nigdje nema a šta god prijaviš ili uradiš ne ferecera..

2.jpg

Dzi

Administrator
Staff member
Ovaj lijevo "izbornik" maknut. Na većim rezolucijama je on skroz lijevo takoda ne dotiče stranicu. Na manjim rezolucijama je ova pozicija problem. Budem našao neko drugo rješenje za taj izbornik za podijelu sadržaja na socijalnim mrežama.

Što se tiče reporta:
- kada gore kliknem na njega otvori mi se strancia s reportom (vidim da si pisao komentare tamo)
- kad stisnem go to content javi grešku. Mislim da je to zato što je tema premještena iz eng u hr dio
- treba desno odabrati desno opciju da se report označi riješenim

Aco29

Moderator
Staff member
Je li se ovo raducka nešto Dzi vidim promene početne strane foruma :)..

Dzi

Administrator
Staff member
Pokušavam uskladiti izgled foruma sa ostatkom stranice. Ima tu posla tako da ću malo po malo to raditi

Aco29

Moderator
Staff member
Pokušavam uskladiti izgled foruma sa ostatkom stranice. Ima tu posla tako da ću malo po malo to raditi
Nešto sad kontam je li samo jedna tema za izgled foruma, jer nisam nigdje našao da se može promjenuti tema.

nedims

Software guru
I meni se svidja :bravo:... Hvala Bogu Dzi da si se sjetio da se treba nesto lijepo uraditi ... bolje ikada nego nikada.Bio sam, stvarno, razocaran...ali...evo, ide nabolje. Znaci nije:sleep2:

Dzi

Administrator
Staff member
Pa što vam god smeta samo javite pa ćemo vidjeti kako vas mogu učiniti sretnijim (PS: neću biti jamac za kredit :) )

Dzi

Administrator
Staff member
Manji redizajn vizualnog prikaza poruka na forumu. Mislim da je ovako bolje i preglednije.

Trenutno se radi na razvoju:
- djela za iOS, Android, Mac i Windows phone aplikacije
- djela za kupnju softvera s posebnim popustima za Download.hr posjetitelje

Osim toga možda neka suradnja s Franjom bude pa otvorimo još jedan dio portala

Aco29

Moderator
Staff member
Manji redizajn vizualnog prikaza poruka na forumu. Mislim da je ovako bolje i preglednije.

Trenutno se radi na razvoju:
- djela za iOS, Android, Mac i Windows phone aplikacije
- djela za kupnju softvera s posebnim popustima za Download.hr posjetitelje

Osim toga možda neka suradnja s Franjom bude pa otvorimo još jedan dio portala
Ovo je odlično, dosta je preglednije.

Franc

Jazavac
Možda razdvojiti 'Quoted' text od odgovora sa drugom background bojom, ovako sa istom bojom je malo nepregledno!?